לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

רוצה שרופא שיניים יחזור אליך עם הצעת מחיר? מלא פרטים וההצעות בדרך אליך!

דר' אלכסנדר אברבוך
רופא שיניים
מטפלים מספרים:
"רוב תודות לך על היחס האנושי, הסבלנות, ואורח הרוח לטפל בדרך מניוחד בכל בריה הפונה אליך. הינך בעל דרך ארץ המנחה את דרכך. מקצועיות, רגישות בסדר מופתי מאפיינת את אישיותך. תבורכנה ידיך העוסקות במלאכה. מקבל כל מטופל בחיוך חינני ובסבר פנים יפות. אתה מקרין רוגע ושלווה לכל מי שנמצא בחרדה. תבורכנה מאת אלוהים על ההתמדה. מאחלת מכל הלב בריאות שלמה והצלחה" י.י.

פרופ' ליאור שפירא
מומחה למחלות חניכיים והשתלות, מנהל המחלקה לפריודונטיה
מרכז רפואי "הדסה"
מטפלים מספרים:
"
עברתי השתלת שתל והשתלת עצם אצל פרופ' ליאור, הגעתי עם המון חששות שהלכו והתפוגגו מהר מאוד. הטיפול שקיבלתי היה מקצועי, עדין ואכפתי.
לאורך כל הטיפול הרגשתי שהפקדתי את הפה שלי בידיים טובות!
" ה.ש.

דר' אלכסיי רחמנוב
רופא שיניים
מטפלים מספרים:
יחס שירות אדיבות ומעל הכל התייחסות שלא לדבר על הטיפול, אין היום בנמצא אצל כולם כי זה לא מאפיין את הדור הזה, אך תתפלאו, אצל ד"ר אלכס והאסיסטנטית המסורה, כל זה לא רק מילים כתובות, יש עובדות והוכחות אם תרצו עוד המלצות אני כאן להוכיח זאת!!!" ד.ש.

"לפני כ-9 חודשים עברתי טיפולים אצל דר רחמנוב. אני היום אוכל רגיל ומרוצה מאוד מהעבודה שנעשתה, מהיחס והאמינות של הצוות. אני מקבל מחמאות מאנשים על האסתטיות של השיניים. כן ירבו רופאים שמבצעים עבודות כאלה!!!" מ.ב.ל.

דר' יוסף פנקס
רופא שיניים
מטפלים מספרים:
"
עברתי השתלות אצל ד"ר פנקס, מרוצה מאוד מאופן התהליך והמקצועיות. לא היו כאבים בכלל והשירות שקיבלתי מצוות המרפאה היה יוצא מן הכלל וללא פשרות.ממליצה בחום לכל מי שמחפש רופא שיניים איכותי ופרפקציוניסט." ו.ס.

ד"ר קרן יודוביץ'
רופאת שיניים
מומחית לכירורגית פה, פנים ולסת, ד"ר לרפואה וד"ר לרפואת שיניים.
 
רופאה בכירה בבית חולים במח' כירורגית פה, פנים ולסת.