לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

 

הרמת סינוס

 

מחפשים מרפאת שניים מקצועית לבצע בה הרמת סינוס? כך תבחרו את המרפאה המושלמת בשבילכם


הפרוצדורה של הרמת סינוס והשתלת עצם איננה תהליך רפואי פשוט, ועל כן ביצוע הפעולה חייב להיעשות במרפאת שיניים מקצועית, איכותית, שאפשר להרגיש בטוחים להפקיד בידיה את השיניים שלנו.כיצד בוחרים מרפאה כזו?
להלן כמה טיפים.

אתם וודאי לא הראשונים לבצע הרמת סינוס וגם לא האחרונים.
למעשה, כל מי שזקוק להשתלה דנטלית עשוי למצוא את עצמו עובר את הפרוצדורה, והמשמעות היא, כי מסביבכם ניתן למצוא חבר או בן משפחה שעברו את הרמת הסינוס במרפאת שיניים רצינית. התייעצו איתם ובקשו את שם המרפאה.

קבלת המלצה תחסוך לכם זמן יקר בחיפושים, ותאפשר לכם להרגיש בטוחים ולדעת, כי הגעתם למקום הנכון שיטפל בכם כראוי. בשלב הבא, כדאי להגיע לביקור במרפאת השיניים, כדי לוודא, שאתם מרגישים נוח, שנעים לכם, שהצוות אדיב ושההרגשה הכללית שלכם טובה.

בעת הביקור, רצוי להפנות שאלות חשובות אל צוות המרפאה, כדי שתדעו לקראת מה אתם הולכים ועל מנת שתוכלו להעמיק את ההיכרות שלכם עם אנשי המקום, שהם אלה שיתנו לכם את השירות הדרוש.

במקרים רבים כאשר יש צורך בהשתלת שתלים דנטליים, מתעורר גם הצורך בהרמת סינוס. מדובר בפרוצדורה רפואית בה מעבים את העצם בחלקים האחוריים של הלסת העליונה.הסיבה לכך היא הצורך ביצירת בסיס חזק להברגת השתל הדנטלי. זוהי פרוצדורה רפואית מורכבת ולא כל רופא שיניים יודע איך לבצעה. זה בהחלט מובן למה ישנם אנשים אשר חוששים ואינם בטוחים איך לבחור את המרפאה בה מבצעים הרמת סינוס והשתלת עצם. 

כיצד יודעים איזו מרפאה ואיזה רופא הם המתאימים לבצע הרמת סינוסים? כך תבחרו את המרפאה המושלמת בשבילכם:
ראשית כל חייבים לתאם פגישה במרפאה על מנת להתרשם מהמקום ולקבל פרטים נוספים על הפרוצדורה.

כאשר אתם קובעים פגישה עליכם להתעקש על פגישה עם הרופא המטפל אשר מבצע את הפרוצדורה של הרמת סינוס והשתלת עצם. אתם לא רוצים הפתעות כאשר תגיעו לטיפול, חשוב לוודא שהרופא שאתו נפגשתם הוא הרופא המטפל.

בקשו מהרופא שיסביר לכם על השיטות השונות של הרמת סינוסים ושינמק למה הוא ממליץ על שיטה מסוימת ולא אחרת. אתם לא רוצים רופא שממליץ על השיטה היחידה שהוא מכיר אלא רופא אשר ממליץ על השיטה המתאימה ביותר למקרה שלכם.

לפני הגעתכם לפגישה חשוב שיהיה לכם ידע בסיסי על מנת שתוכלו להבין על מה הרופא מדבר. אמנם אינכם רופאים אך חשוב שתהיו מודעים לשיטות השונות: הרמת סינוס פתוחה, הרמת סינוס סגורה והרמה בשיטת iRaise.
תנו העדפה לרופא שיניים אשר טיפולי הרמת סינוסים הם תחום המומחיות שלו.


הרמת סינוס

מי שמתמחה בדבר אחד ועושה אותו מידי יום הוא בעל הסבירות הגבוהה ביותר לעשות אותו בצורה הטובה ביותר; יש לו ניסיון רב. כאשר מדובר בהרמת סינוס והשתלת עצם אתם צריכים מומחה לכירורגיית הפה.

כולם יודעים שאין כמו המלצות של מכרים ובעלי ניסיון אשר עברו פרוצדורות דומות. אמנם לא כל מקרה של הרמת סינוס והשתלת עצם הוא זהה אך בכל זאת ניתן לשמוע את חוות דעתם של אנשים שאתם מכירים ועברו את הפרוצדורה.

שירות אדיב, אכפתי ומקצועי הוא דבר חשוב אפילו אם לא מדובר באותה הפרוצדורה בדיוק. התייעצו עם רופא השיניים שאתם תמיד מבקרים אצלו בשביל טיפולים סטנדרטיים, בוודאי הוא יכול להמליץ על מומחים.

כאשר יש לכם את כל המידע וכאשר יש לכם היכרות מוקדמת עם הרופא והצוות המטפל, תוכלו לבצע את הפרוצדורה של הרמת הסינוס בראש שקט וללא דאגות מיותרות.


הרמת סינוס, הרמת סינוס והשתלת עצם, הרמת סינוסים