לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

all on 4 implant

השתלת שיניים בשיטת all on 4 implant
כיצד לבחור מרפאת שיניים לבצע בה את ההליך?


בחירת מרפאת שיניים היא לא סיפור פשוט, על אחת כמה וכמה, כאשר אנחנו מעוניינים לעבור השתלת שיניים בשיטת all on 4 implants, שהיא שיטה חדשה יחסית, שלא כל רופאי השיניים המתמחים בשיקום הפה מכירים היטב.

כדי לבחור מרפאת שיניים מקצועית לעבור בה את הפרוצדורה הנידונה, רצוי קודם כל לוודא, שהיא מציעה שירות של all on 4 dental implants ללקוחותיה, וכי רופאי השיניים שעובדים בה הם בעלי ניסיון בביצוע השתלות מסוג זה.

השיטה פותחה לפני 15 שנה בלבד, ורק לאחרונה היא הגיעה לארץ, ועל כן עליכם להיות בטוחים, שרופא השיניים בידיו אתם עתידים להפקיד את החך שלכם, הוא בעל ניסיון מספק בביצוע השתלות בשיטה זו.

מעבר לכך, כדאי לבדוק באיזה ציוד טכנולוגי נעשה שימוש במהלך הטיפול ולהיות בטוחים, כי המרפאה נמצאת בקדמת הבמה מבחינה טכנולוגית, וכי כל האבזור הדנטלי הוא מתקדם וחדיש. לבסוף, נסו גם לגבש תחושת בטן באשר למרפאת השיניים אליהם הגעתם.
אם התחושה שלכם תהיה חיובית, כנראה שהגעתם למקום הנכון.


השתלות שיניים בשיטתAll on 4 implants  יכולות להחזיר לכם את החיוך לפנים.

all on 4 implants


במקרים בהם השיניים שלכם במצב רעוע מאוד ולא ניתן לשקמן יש צורך
בהשתלות שיניים. ישנן שיטות שונות, לא אעסוק עכשיו ביתרונות ובחסרונות של כל אחת מהן, רק אומר ש
all on 4 dental implants  היא אחת השיטות המקובלות ביותר בעולם בזכות מהירותה והעלות הנמוכה יחסית.

שיטה עושה שימוש ב 4 שתלים דנטליים בלבד והיא מתאימה לפתרון מלא בו יש צורך בשחזור כל השיניים.
במידה ורופא השיניים המליץ לכם על all on 4 dental implants עליכם למצוא מרפאה אשר תבצע עבורכם את הטיפול. זכרו שמדובר ביפול כירורגי פולשני, לכן יש חשיבות גדולה לבחירת המקום. חשוב שתבחרו במרפאה שאתם יכולים לסמוך עלייה ויותר מזה רופא שנותן לכם ביטחון וגורם לכם להרגיש בנוח. אבל איך בפועל בוחרים את מרפאת השיניים הטובה ביותר בשביל all on 4 implant?

כאשר אתם בוחרים מרפאה מומלץ לבחור במרפאה חדישה, כלומר מרפאה המצוידת במילה האחרונה של הטכנולוגיה וברופאים אשר מכירים את הטכניקות המתקדמות ביותר.

חובה עליכם לבקר במרפאה ולהיפגש עם הרופא המטפל. שימו לב אם מדובר במרפאה העושה שימוש בלייזר לטיפולי שיניים. הלייזר הוא מכשיר חשוב מאוד המסייע בטיפולי שיניים שונים והוא נחשב לסממן של קידמה טכנולוגית.

הלייזר אמנם לא הכרחי בשביל לעשות all on 4 implants אך הוא בהחלט יכול לסייע ולשפר את כל התהליך, הוא ממש מקצר את זמן הטיפול. אל תתביישו לשאול את הרופא לגבי הטכנולוגיה וההכשרה של העובדים.

מעבר לעניינים הטכנולוגיים, חושב שתרגישו טוב עם הרופא. וודאו שהרופא שנפגש אתכם הוא הרופא אשר בפועל יבצע את הפרוצדורה של all on 4 dental implants ולא מישהו אחר.במידה וישנו רופא אחר שמטפל בקשו להיפגש אתו. כל אחד רוצה להרגיש שהוא בידיים טובות בזמן שמטפלים בו וחושב לפגוש את הרופא מראש.
אם תקבלו המלצות אישיות על הרופא זה סימן טוב אבל גם התחושה האישית שלכם היא מספיק טובה. במידה ואתם רוצים המלצות ואין לכם מכרים שעברו השתלת שיניים בשיטת all on 4 implants, תוכלו לחפש המלצות באינטרנט.

למי שעושה all on 4 implant בוודאי ישנן הרבה שאלות לגבי כל מה שמתרחש לפני הטיפול, במהלך הטיפול ולאחריו. הנושאים שמטרידים אתכם קשורים לסיכונים וסיכויי הצלחת הטיפול.

כמו כן אם רוצים לדעת על תחזוקת השיניים בהמשך החיים ולא יזיק גם לשמוע על האלטרנטיבות. בצעו את הפרוצדורה של all on 4 dental implants  רק במרפאה אשר רופאיה עונים לכם  בסבלנות על כל השאלות.


צרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.

all on 4 dental implants, all on 4 implants, all on 4 implant