לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

מדוע חשוב כל כך לבצע סקר שוק והשוואת מחירים לפני השתלת שיניים?

רוצים סוף סוף להיפטר מהשינים הכואבות? מעוניינים לעבור השתלת שיניים?
רגע לפני שאתם מסתערים על מרפאת השיניים הראשונה שניקרת בדרכיכם, רצוי שתבצעו השתלות שיניים השוואת מחירים. מדוע זה חשוב כל כך?
קודם כל, מאחר שבזכות סקר שוק להשוואת מחירים ניתן לחסוך בעלויות באופן משמעותי.
הצרכן הישראלי ידוע בחסכנות שלו, בחיבה שלו להנחות ומבצעים ובסקר השוק שהוא נוהג לבצע לפני רכישה של שירות או מוצר חדש. מה לעשות, אנחנו, הישראליים, לא אוהבים לצאת פראיירים, וכאשר השוק תחרותי ועמוס בנותני שירות, אם לא נבצע את שיעורי הבית שלנו, סיכויים טובים, שנמצא את עצמינו קונים מוצר או משתמשים בשירות בעלויות גבוהות יותר מהעלויות הממוצעות הקיימות בשוק. 
השתלות שיניים מחירים המוצעים על-ידי מרפאות השיניים השונות יאפשרו לכל מי שזקוק להשתלת שיניים לוודא, כי הוא יקבל טיפול מקצועי בעלויות שפויות, כך שהכיס לא יוותר "מחורר" יתר על המידה. שורה תחתונה, באמצעות השתלות שיניים ביום אחד מחירים נשכיל לקבל טיפול מקצועי במחירים משתלמים, כך שלא נצא מופסדים.


כאשר צריכים לבצע השתלות שיניים חשוב לבצע סקר שוק והשוואות מחירים. בהחלט ישנם פערים בין המרפאות השונות וחשוב להבין מהו מקור הפערים. השתלות שיניים מחירים זה דבר חשוב אך יש לציין שסקר השוק אינו בודק אך ורק את המחירים אלא גם את התמורה; אתם רוצים לדעת מהי רמת השירות שאתם מקבלים. המחיר הוא לא השיקול היחידי, אם זה היה כך הייתם עושים את הטיפול בחצי מחיר אצל מתלמד...
כאשר עושים השוואת מחירים ישנם כמה כללים הגיוניים שאליהם צריך לשים לב. הראשון הוא סוג ההשוואה, כלומר מהו השירות שאתם משווים. כאשר במקום אחד מציעים לכם מחיר מסוים אתם השונה מהמחיר במקום אחר אתם צריכים לראות שמדובר באותו השירות. יכול להיות שמקום מסוים מציע לכם מחיר על טיפול אול און 4 ומקום אחר מבקש מחיר אחר אבל שם הטיפול הוא אול און 6. הקפידו להשוואת מחירים של אותו השירות.
הכלל השני מתייחס להבדלים בין השירותים השונים. בהחלט יתכן שישנם טיפולים שונים הבאים בחשבון וזכותכם לערב גם את עניין המחיר בהחלטה. כלומר בהחלט ניתן להשוות מחירים של שיטה אחת על פני שיטה שנייה אבל עליכם להיות מודעים להבדלים בין השיטות.

השתלות שיניים השוואת מחירים – מדוע ישנם הבדלים במחירים?
ישנם גורמים רבים העלולים להשפיע על המחירים, כמו למשל סוג השתלים והעזרים השונים בהם נעשה שימוש, מיקום המרפאה והמוניטין של הרופא.
שתלים דנטליים הם אינם מוצר אחיד, ישנם יצרנים שונים וחומרים שונים. ישנם שתלים המיובאים מאירופה או ארה"ב וישנם אפילו שתלים המיוצרים בישראל. חלק מהעלות של השתלת שיניים נובעת מעלות השתלים עצמם וקיימים הבדלים גדולים במחירים. אותו הדבר לגבי שאר החומרים והעזרים בהם הרופא משתמש במהלך הטיפול. ישנם רופאים מסוימים אשר צברו ניסיון רב ושם מוכר בתחום השתלות השיניים והם מרשים לעצמם לגבות מחירים גבוהים כל עוד יש מי שמוכן לשלם. הדבר האחרון הוא מיקום המרפאה שמשפיע מאוד על המחירים. מרפאות הנמצאות באזורים אטרקטיביים משלמות שכירות מאוד גבוהה ולכן צריכות לחייב את הלקוחות במחירים מאוד גבוהים. אם אתם רוצים לחסוך תוכלו לחפש מרפאות טובות באזורים פחות מרכזיים.

השתלת שיניים ביום אחד מחירים
כפי שכבר הזכרתי ישנם הבדלי מחיר בין השיטות השונות. השתלת שיניים ביום אחד אינה מתאימה לכל מקרה אבל את זה תצטרכו לבדוק עם הרופא המטפל. בדרך כלל השתלת שיניים ביום אחד היא זולה יותר מהשתלות שיניים אחרות מכיוון שהיא מאפשרת לקבל מראה שיניים מלא בעזרת 4 שתלים דנטליים בלבד. השתלת שיניים ביום אחד מחירים בדרך כלל נמוכים יותר מסוגים אחרים של השתלות.


השתלות שיניים מחירים, השתלות שיניים השוואת מחירים, השתלות שיניים ביום אחד מחיריםצרו קשר כבר עכשיו, ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.