לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

 

השתלות שיניים בהרדמה מלאה

השתלות שיניים - מדוע זה כדאי?

מתלבטים היכן לבצע השתלת שיניים? מתגוררים באיזור ירושלים?
כמה דברים שכדאי שתשמעו על השתלות שיניים לפניכם. המידע המצורף עשוי לסייע לכם לקבל החלטה לבצע את השתלת השיניים שלכם במרכז השתלות שיניים שלנו.

אנו מקיימים שנים רבות בהשתלות דנטליות. בזכות הניסיון האקדמי והקליני שהצטבר במרכז זה, מוצעים כיום ללקוחות טיפולי השתלות חדשניים ביותר תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, כמו השתלות שיניים all in four.

כמו כן, מקיים המרכז שיתוף פעולה עם מחלקות נוספות ומרפאות נוספות בתחום של כירורגיית הפה והלסתות, מה שמאפשר השגת תוצאות רפואיות טובות יותר.

בנוסף, מציע המרכז השתלות השיניים למטופליו את האופציה לעבור השתלות שיניים בהרדמה מלאה. על שמרבית טיפולי השיניים מבוצעים בהרדמה מקומית, ולמרות שאין סיבה לבצעם בהרדמה מלאה, האפשרות המוצעת במרכז מאפשרת למטופלים חרדתיים לנשום לרווחה, וכן היא מקלה על מטופלים שאמורים לעבור טיפולים מורכבים, מעצם הידיעה, שהם לא יחושו כל כאב במהלך הטיפול.
מרבית הרופאים שלנו הוכשרו ואו עבדו בבית חולים .


המרכז הרפואי מעניק שירותי רפואת שיניים מורכבים, ביניהם השתלות שיניים. המרכז הרפאי עובד בשיתוף פעולה עם המחלקה לכירורגיית הפה בבית הספר לרופאה ביחד עם בית הספר לרופאת שיניים הם משיגים תוצאות משופרות.

בתור מרכז רפואי השייך למוסד אקדמי עומדת לרשותו הטכנולוגיה החדישה ביותר ורופאים בקיאים במחקרים הכי עדכניים בתחום רפואת השיניים. אנו מוסד מוכר מאוד ומי שמגיע להשתלות שיניים אלינו יכול להיות בראש שקט.

במרכז הרפואי שלנו מבצעים טיפולים בשיטות שונות ביניהם שיטת ה all in four והשתלות שיניים בהרדמה מלאה. אנו מטפלים במקרים בהם צריכים שתלים בודדים  ושתלים לכל הפה. הטיפולים כוללים את כל השלבים  של שיקום הפה, החל מבניית העצם ועד לקליטת השתלים.

all in four

למי שרוצה להימנע מהשתלת שיניים מלאה, אך יחד עם זאת כן לקבל את המראה של פה מלא בשיניים ניתן לבצע את שיטת all in four. שיטה זו היא שיטה המשתמשת אך ורק ב 4 שתלים דנטליים במקום שתל לכל שן א בכל זאת היא מעניקה לכם פה מלא בשיניים חדשות.

הפתרון של שיטת all in four הוא להשתמש בגשר של שיניים הנתמך על ידי 4 שתלים. זוהי שיטה מקובלת מאוד אשר ניתן לעשות אותו ביום אחד. במקרים רבים היא אינה דורשת את עיבוי העצם.

מכיוון ששיטה זו פשוטה יותר ומהירה יותר, ובעיקר בגלל שהיא עושה שימוש אך ורק ב 4 שתלים דנטליים, היא גם זולה יותר.

השתלות שיניים בהרדמה מלאה

השתלות שיניים היא אינה פרוצדורה המחייבת הרדמה מלאה אך בהחלט ישנם אנשים המעדיפים לעשות את הטיפול בהרדמה מלאה. שיטה זו מתאימה לאנשים הסובלים מחרדות של טיפולי שיניים והיא מספקת להם פתרון נוח.

לנו יש מומחיות של 15 שנה בתחום והם ערוכים להעניק טיפולים של השתלות שיניים בהרדמה מלאה או הרדמה מקומית בשילוב של טשטוש.

הרדמה מלאה דורשת נוכחות של רופא מרדים במהלך הטיפול, אם הוחלט על ביצוע השתלת שיניים בהרדמה מלאה בהחלט יש לנו יתרון בזכות הרמה המקצועית ושיתוף הפעולה עם בית הספר לרפואה.

לנו ישנה גישה טיפולית המשלבת את הפציינט במידע, אפשרויות הטיפול השונות, היתרונות והחסרונות. שם תוכלו לקבל את כל המידע על שיטת all in four, השתלות שיניים בהרדמה מלאה ושאר הטיפולים.all in four, השתלות שיניים בהרדמה מלאה, השתלות שיניים 

צרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.