לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

 

השתלת שיניים בלייזר

כל מה שצריך לדעת על השתלות שיניים בלייזר

מתעניינים בהשתלת שיניים? שמעתם זה מכבר על השתלות שיניים בלייזר, ואתם זקוקים למידע נוסף כדי להחליט אם זה מתאים לכם? כמה עובדות שכדאי שתדעו על טיפול שיניים בלייזר לפניכם :
  1. השימוש במכשיר הלייזר נחשב בטוח יותר מהמקדחה ששימשה מזה שנים את רופאי השיניים בביצוע טיפולים שונים, מאחר שהוא מדוייק מאוד, ועל כן לא יכול להסב נזק לרקמות שסביב האזור המטופל.
  2. שימוש בלייזר בהשתלות שיניים מאפשר למנוע כאבים ונפיחות, שהם חלק מתופעות הלוואי שיכולות להיווצר לאחר טיפולי השורש ה"מסורתיים".   
  3. אחוזי ההצלחה של טיפול שיניים בלייזר בכלל ושל השתלות שיניים בלייזר בפרט הם גבוהים מאוד. יחד עם זאת, יש לבדוק את ההתאמה של המטופל להשתלה הנעשית בעזרת לייזר, ולכן יש לבצע אבחון מקדים שיכלול שיחה עם רופא השיניים, הסבר על היתרונות והחסרונות של השיטה ובחינת מצבו של המטופל.
  4. השתלת שיניים בלייזר היא קצרה יותר מהשתלות השיניים הקונבנציונאליות, כך שניתן ביום אחד בלבד לסיים תהליך של השתלת שיניים.

אנחנו שומעים היום הרבה על לייזר בהקשר של טיפולי שיניים והליכים רפואיים. אכן הלייזר הוא אמצעי יעיל ורב שימושי בעולם הרפואה כבר שנים רבות, לא רק ברפואת השיניים. הלייזר הוא קרן אור ממוקדת באורכי גל שונים המאפשרת לפעול על רקמות רכות וקשות ולענות על צרכים רפואיים שונים.

הלייזר נמצא בשימוש נרחב בתחום רפואת השיניים והיום ניתן לקבל כמעט כל טיפול שיניים בלייזר ואפילו השתלות שיניים בלייזר.
ללייזר ישנם כמה שימושים הופכים אותו לכלי יעיל לטיפול שיניים בלייזר; הלייזר יכול לשמש כתחליף לסכין המנתחים, כאמצעי המחליף את המקדחה ואך כאמצעי לעצירת דימומים. יתרונות אלו של הלייזר הופכים אותו למתאים עבור ביצוע השתלת שיניים בלייזר.

היתרון הגדול של הלייזר הוא רמת הדיוק הגבוהה מאוד שלו. ניתן לעשות בעזרתו עבודה מאוד מדויקת, דבר המזרז את הטיפול, מפחית את הכאבים ומאפשר התאוששות מהירה יותר ותוצאות טובות יותר. למרות שהוא אינו חובה, כמעט כול המרפאות היום מבצעות השתלות שיניים בלייזר.

השתלות שיניים בלייזר

למי שעדיין לא הבין, הלייזר הוא אינו אמצעי להשתלת השיניים בטיפולים המכונים השתלת שיניים בלייזר. הלייזר הוא רק כלי עבודה טוב המחליף כלי עבודה מסורתיים והוא מסייע לבצע את כל הפרוצדורה. בכל השתלת שיניים ישנו שתל דנטלי המוברג אל תוך עצם הלסת. הלייזר אינו לוקח חלק בפעולת ההברגה אלא רק בכל פעולת ההכנה להברגה שהן : ניקוי האזור שממנו נעקרה השן (יעיל מאוד כאשר מדובר בהשתלה מיידית), הפחתת הדימום בפה וקיצור תהליך ההחלמה.

השתלת שיניים היא תהליך הכולל בשלב הראשון החדרת שתלים אל תוך העצם, בשלב זה השיניים עדיין אינן מחוברות ויש לחכות לקליטת השתלים. לאחר מספר חודשים הלייזר מסייע בתהליך החישוף של השתלים בקלות רבה. 

טיפול שיניים בלייזר

מלבד השתלת שיניים בלייזר, המכשיר מתאים לביצוע מגוון טיפולי שיניים כמו למשל ניקוי שיניים, טיפולי שורש, טיפול בדלקות, טיפול בפצעי פה, הסרת פיגמנטציה ועוד. מסיבה זו מתייחסים אל הלייזר כאל עלי רב שימושי בתחום רפואת השיניים והפה.
שימו לב שלא כל רופא מבצע טיפולי שיניים בלייזר והשתלות שיניים בלייזר. השימוש בלייזר דורש הסמכה מיוחדת מכיוון שתהליך עבודתו שונה מהמקדחה והאמצעים המסורתיים המקובלים בתחום רפואת השיניים. אך רוב רובם של רופאי השיניים בישראל הוכשרו והוסמכו לטיפולי לייזר מתקדמים.

השתלת שיניים בלייזר, השתלות שיניים בלייזר, טיפול שיניים בלייזרצרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.