לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

 

all on 4 dental implant

כל העובדות שצריך לדעת על השתלות שיניים מסוג all on 4

all on 4 dental implant היא טכניקה חדשה, שנכנסה בשנים האחרונות אל תחום השתלות השיניים ומחוללת בו סערה. השיטה הגיעה לארץ ממש לאחרונה, וההצלחות של השתלות השיניים שבוצעו בטכניקה זו עומדים על קרוב ל-100 אחוז.

השתלות שיניים all four one מאפשרות גם למטופלים שהשתלת שיניים לא הייתה עבורם אופציה רלוונטית או שהצטרכו לבצע לפניה הרמת סינוסים או השתלת עצם, לבצע את השתלת השיניים וליהנות מתוצאותיה הנפלאות.

במסגרת הטכניקה מורכב הגשר, שישמש כשיניים, על ארבעה שתלים בלבד, קדמיים ואחוריים, ועל כן מדובר בפרוצדורה מהירה יותר מהשתלות השיניים המסורתיות, שיכולה להסתיים ביום אחד בלבד. לצד היתרונות הרבים שלה, יש לתת את הדעת לכך, שהשתלת שיניים all in 4 dental implants יקרה יותר משיטות ההשתלה המסורתיות, ועל כן היא לא בהכרח מתאימה לכולם מבחינה כלכלית.

יש לקחת בחשבון את היתרונות של השיטה יחד עם אבן הנגף המרכזית שלה כדי לבדוק את ההתאמה שלה לצרכים של המטופל.


הארץ מלאה במרפאות המבצעות טיפולים להשתלת שיניים, all four one, השתלות בלייזר, אול און 6 ועוד כלי מיני טיפולים שלפעמים מאוד מבלבלים אותנו ואנו לא מבינים מה ההבדל ביניהם.

אם אתם סובלים מחוסר שיניים והמליצו לכם על טיול all on 4 dental implant הרשו לי לספר לכם את כל העובדות על הטיפול הזה ולעשות לכם סדר בבלגן.

אם שמעתם על טיפולי all in 4 dental implants, all on four, all four one  הם כולם מתייחסים לאותו הטיפול, הם בעצם שיבושים של אותו השם.
זוהי שיטת טיפול להשתלת שיניים המתאימה למקרים שצריך לשחזר את כל השיניים.
שיטה זו מציגה אלטרנטיבה להשתלת שיניים מלאה, במקומה היא עושה שימוש בארבע שתלים דנטליים בלבד.

ארבעת השתלים תומכים בגשר של שיניים הנותן לכם מראה של פה מלא שיניים, זהו מקור השם all four one – משחק מילים המבטא את הרעיון של 4 שתלים דנטליים המחזיקים גשר אחד.

בהזדמנות זו ניתן לציין שקיים גם טיפול המשתמש ב 6 שתלים דנטליים על מנת לתמוך בגשר. מלבד כמות השתלים all on 4 dental implant  היא שיטה זהה לאול און 6.

כידוע השתלת שיניים היא דבר הדורש את עיבוי העצם של הלסת (הרמת סינוס) על מנת לקלוט את השתלים.

בשיטת all in 4 dental implants  מצאו דרך לבצע את ההשתלה מבלי לבצע את עיבוי העצם (נעשה באמצעות שתלים בהטיה).

זוהי שיטה אשר פותחה בפורטוגל כבר לפני עשרים שנה. שיטת all four one  מאפשרת ביצוע ל השתלת שיניים גם כאשר העצם דקה. היתרון הגדול של שיטה זו הוא שניתן לבצע את כל התהליך ביום אחד, בטיפול של מספר שעות.

כאשר מטופל נכנס לטיפול של implant  all on 4 dental  הוא יוצא ממנו לאחר מספר שעות עם פה מלא בכמעט על השיניים. אני אומר כמעט מכיוון ששיטת all four one  הבסיסית אינה מאפשרת את חיבור השיניים הטוחנות האחוריות.

זהו לא דבר קריטי, אפשר לחיות בשלום גם ללא השיניים הללו. אך מי שרוצה תפקוד מלא יכול להשתמש ב 6 שתלים דנטליים מוטים או אפילו 8 וקבל גם את השיניים הטוחנות האחוריות. בגמר הטיפול יוצאים עם פה מלא בשיניים, אך השיניים הן שיני פלסטיק אשר עלולות להישחק ולהישבר.
מומלץ לאחר מספר חודשים כאשר השתלים נקלטים להחליפן בשיני חרסינה איכותיות.
אם אתם סובלים ממחסור בשיניים, פנו עכשיו למרכז הישראלי לשיקום הפה לייעוץ ופתרון לבעיה.

all on 4 dental implant, all in 4 dental implants, all four oneצרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.