לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

 

dental implant

ביצוע השתלת שיניים בטכניקת all on four
מדוע חשוב לבדוק את העלויות מראש?


השתלות שיניים מסוג אול און פור חדרו בסערה של ענף רפואת השיניים, והן מחוללות בו מהפכה של ממש. מטופלים שאינם יכולים לעבור השתלת שיניים בשל גובה עצם לסת לא מתאים, אינם חייבים מהיום להתפשר על תותבות נשלפות, ולא צריכים לעבור פרוצדורות כירורגיות מסובכות, כמו הרמת סינוסים או השתלת עצם.

בעזרת טכניקת dental implant all on 4, גם מי שהשתלת שיניים עד כה לא הייתה רלוונטית עבורם יכולים ליהנות מפה מלא שיניים, וכל זאת ביום אחד בלבד של טיפולים. העניין הוא, שאליה וקוץ בה. השתלת שיניים מהסוג הנידון היא יקרה יותר מהשתלות השניים הקונבנציונאליות, ועל כן איננה מתאימה לכולם. לכן, חשוב מבעוד מועד ולפני התחלת הטיפול לבדוק
all on 4 cost, ולוודא, כי מבחינה פיננסית ניתן לעמוד בעלויות הטיפול.

ביצוע בדיקה של all on four cost כמוהה כסקר שוק בזעיר אנפין,  שאנחנו כצרכנים מורגלים לבצע לפני רכישה של כל מוצר חדש, כדי לוודא, שהעלויות שלו ברות-יישום עבורינו ולא יותירו אותנו עם מינוס גדול מידי בבנק.


אם אתם סובלים ממחסור מולד בשיניים או מחסור כתוצאה מתאונה או שמירה לקויה על בריאות השיניים, תוכלו לפתור את הבעיה בעזרת השתלת שיניים. במידה וגררתם את הבעיה לאורך זמן, סביר להניח שהלסת שלכם דקה מיני בשביל לבצע השתלות שיניים רגילות ועליכם להשתמש בשתלים מוטים, מה שידוע בתור all on 4 dental implant.

All on four cost מדוע חשוב לבדוק את העלויות מראש?
אם תערכו השוואת מחירים של all on 4 cost בוודאי תוכלו לשים לב שישנם הבדלים גדולים בין המרפאות השונות. אתם בוודאי שואלים אתם עצמכם מה הסיבה? ובכן, ישנם גורמים שונים המשפיעים על העלויות של שתלים דנטליים (Dental implant). העלויות מתחלקות לעלויות הטיפול ועלויות החומרים והשתלים הדנטליים עצמם.

עלויות הטיפול (all on four cost) נקבעות על ידי הרופא; רופאים מסוימים זכו למעמד של מומחים בתחום והם מרשים לעצמם לגבות מחירים הגבוהים מהממוצע המקובל בשוק.
אלו הם רופאים אשר קנו לעצמם שם של מומחים בזכות שנים של ניסיון ושורה ארוכה של לקוחות מרוצים. גם מיקום המרפאה משפיע על המחיר, הרופאים לא יכולים להתעלם מהבדלי עלויות השכירות של מרפאה בבניין משרדים בחדרה או עלויות השכירות במרפאה הנמצאת במרכז קניות יוקרתי. עלויות השכירות הגבוהות בהחלו משתקפות במחירים ומשפיעות על all on 4 cost.

גם השתלים הדנטליים (dental implant)  הם שונים אחד מהשני. ישנם יצרנים שונים ואיכויות שונות והמחירים של שתל דנטלי מתחילים מכמה מאות שקלים ומגיעים לאלפים. השתלים והחומרים הנלווים בהם נעשה שימוש מוסיפים ומשפיעים על כל ה all on four cost.

למרות שברמת העיקרון שיטת אול און 4 עושה שימוש ב 4 שתלים דנטליים (Dental implant), ישנן וריאציות שונות העושות שימוש בשש או שמונה שתלים. במידה ובחרתם בשיטות אלו עם הגידול בכמות השתלים עולה גם המחיר.

חשוב מאוד לעשות השוואת מחירים ולבדוק את all on four cost  מראש מרפאות השונות. אך אל תשכחו שזהו לא הפתרון היחידי העומד לרשותכם.
במידה ויש לכם בעיה של תקציב ישנם פתרונות של שיניים תותבות. ברור ששיטת אול און פור עולה עשרות מונים באיכות, בתוצאות ובנוחות על פני שיניים תותבות אך בכך זאת ישנם אנשים אשר אינם יכולים להרשות לעצמם טיפולים אלו.
רגע לפני שאתם מחזירים לעצמכם את החיוך ולפני שאתם מבצעים השתלת שיניים השוו מחירים ובדקו. ניתן לקבל מידע רב לגבי מחירים והמלצות מגולשים במרכז הישראלי לשיקום הפה.


all on four cost, dental implant, all on 4 cost


צרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים,
ללא כל התחייבות מצדכם.