לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

 

all on four dental implants |  all on six

מתעניינים בהשתלת שיניים מסוג all on four dental implants?
קבלו את כל הפרטים הרלוונטיים


השתלת שיניים בטכניקת all on four implants פותחה בפורטוגל לפני כ-15 שנה על-ידי ד"ר פאולו מאלו.
לישראל השיטה הגיעה בשנים האחרונות, והיא עדיין מחוללת סערה בקרב מטופלים שעברו את ההשתלה בטכניקה זו ויצאו שבעי רצון מהתוצאות.
השתלת שיניים בשיטת all on four או השתלת שיניים בשיטת all on six נועדו להנגיש את השתלת השיניים גם למטופלים, שלא יכולים לעבור את הטיפול בשל גובה עצם לסת לא מתאים או שצריכים לעבור הליך כירורגי מורכב כהכנה להשתלת השיניים, כמו השתלת עצם או הרמת סינוסים.

יתרון נוסף הטמון בשיטה הוא המהירות שלה ואחוזי ההצלחה הגבוהים שלה. באמצעות טכניקת אול און פור אין צורך בטיפולים מייגעים, שיכולים גם להתפרס על פני מספר חודשים. תוך יום אחד בלבד ניתן לסיים את הטיפול וליהנות מפה מלא שיניים.
לבסוף, אחוזי ההצלחה של הטיפול עומדים על קרוב ל-100,
מה שהופך אותה לשיטה בטוחה מאוד ומהימנה.


אם הפה שלכם סובל ממחסור בשיניים אתם בוודאי מחפשים פתרון.
מחסור בשיניים יכול להיות תוצאה של מחלה או תאונה ואפילו פגם מולד. לא משנה מה הסיבה, זהו פגם אסתטי אשר גורם לאנשים להרגיש לא בנוח ולכן הם מחפשים פתרון של השתלת שיניים.

בעזרת all on four dental implants  תוכלו להיפרד מהשיניים התותבות, אם בכלל היו לכם, ולהתחיל לחייך עם פה מלא שיניים יפות. זה יגרום לכם להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמכם.

אז מהי בעצם שיטת all on four implants  ומהו ההבדל בינה לבין all on six? ולמי היא מתאימה?

שיטה זו עושה שימוש בגשר של שיניים מפלסטיק (בהמשך ניתן להחליף לגשר איכותי מחרסינה) הנתמך על ידי 4 שתלים דנטליים. ההבדל בין all on four implants   לבין השיטה השנייה הנקראת all on six   הוא בכמות השתלים.
שיטת all on four impants אינה מספיקה להשלים את כל השיניים והיא מדלגת על השיניים הטוחנות האחוריות, זה לא דבר נורא כל כך אך מי שבכל זאת רוצה תפקוד מלא צריך להשתמש בשיטת all on six.

All on four dental implants  היא שיטה המתאימה למי שאין לו שיניים בכלל או שעד עכשיו עשה שימוש בשיניים תותבות.

אנשים אשר השתמשו שנים רבות בשיניים תותבות או שהזניחו את הבעיה לחלוטין סובלים מעצם לסת דקה אשר אינה יכולה לקבל שתלים דנטליים סטנדרטיים, היא פשוט דקה מידי.

יש פתרון גם לזה, זה נקרא הרמת סינוס, זהו תהליך ארוך של עיבוי העצם ובסופו אפשר לעשות השתלת שיניים רגילה. התהליך ארוך ויקר. לעומתו all on four dental implant מאפשרת לעשות את כל הטיפול ביום אחד.

על מנת להתמודד עם הלסת הדקה ולהימנע מהתהליך הארוך של עיבוי העצם, השיטה משתמשת בשתלים דנטליים מוטים. זוהי שיטה אשר הומצאה בפורטוגל ונעשה בה שימוש כבר שנים רבות.
לשיטת all on four implants  יש יתרונות: ניתן לעשות אותה ביום אחד לעומת השתלת שיניים רגילה אשר לוקחת חודשים רבים והיא גם הרבה יותר זולה.

מטופל שנכנס היום לטיפול, כבר היום יוצא עם פה מלא שיניים. החיסרון הוא שאם אחד מארבעת השתלים נכשל הגשר לא יחזיק. מסיבה זו רופאים ממליצים להשתמש בשיטת all on six  ואפילו השיטה עושה שימוש בשמונה שתלים דנטליים.

במהלך הטיפול מוחדרים הברגים אל תוך הלסת ועליהם מורכב גשר של שיניים בהברגה. הברגים מכוסים בחומר לבן בדיוק כמו כל סתימה אחרת ואינם נראים לעין. אך שימו לב שמדובר בגשר זמני מפלסטיק, הוא עלול להישחק ולהישבר. לכן מומלץ להחליפו בשיני חרסינה לאחר שהשתלים נקלטו. שיני החרסינה מוברגות בצורה דומה על אותם השתלים הדנטאליים.

all on four dental implants, all on six, all on four implantsצרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים,
ללא כל התחייבות מצדכם.