לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

השתלות שיניים בתל-אביב- מדוע זה כל כך כדאי?

לפני מספר חודשים סוף סוף ביצעתי השתלות שיניים תל-אביב אחרי שנים רבות בהן סבלתי מהשיניים התותבות. על אף שהשיניים התותבות הוכנו במקצועיות רבה ובהתאמה מקסימאלית למבנה האוראלי שלי, עם השנים, בשל שינויים שהתרחשו במבנה הפה שלי, הן איבדו את היציבות שלהן והסבו לי אי נוחות רבה.

בזכות טכניקות ההשתלה החדשות שנכנסו אל תחום בריאות הפה, ביניהן השתלות שיניים ממוחשבות והשתלות שיניים אול און פור, יכולתי סוף סוף לעבור השתלות שיניים בתל אביב מבלי שאזדקק להרמת סינוסים או להשתלת עצם. ביום אחד סיים רופא השיניים שלי את הפרוצדורה, ויצאתי ממרפאת השיניים עם חיוך מאוזן לאוזן, כזה שלא יכולתי ליהנות ממנו משך שנים.

תהליך ההתאוששות היה קצר וידידותי, והיה כרוך בכאבים קלים בלבד, שהצלחתי לווסת באמצעות משככי כאבים עליהם המליץ לי רופא השיניים שלי. החיים שלי היום נראים אחרת לגמרי, אני יכולה לאכול ולדבר ללא קשיים, הביטחון העצמי שאבד לי, במקביל לאיבוד היציבות של השיניים התותבות, שב אליי ואני מרגישה כמו אישה חדשה!


אם אתם מחפשים מקום לבצע בו השתלת שיניים, אם נמאס לכם להיות חסרי שיניים ואתם רוצים להתחיל לחייך בביטחון, מומלץ לעשות השתלת שיניים בתל אביב.

אם אתם גרים באזור תל אביב ואף אם לא, מומלץ מאוד לעשות השתלות שיניים בתל אביב. אמנם ניתן לעשות השתלות שיניים במקומות שונים ברחבי הארץ אך העיר תל אביב נהנית מיתרון בתחום, יתרון אשר נובע מגודלה.

העיר תל אביב היא כמו מיקרוקוסמוס של הארץ כולה וניתן למצוא בה מרפאות רבות ורופאים רבים העושים השתלות שיניים תל אביב. למעשה בתוך אזור גיאוגרפי מצומצם יחסית ניתן למצוא מרפאות רבות, יש לפציינטים הרבה אפשרויות בחירה. התחרות הרבה מטיבה עם הצרכן, הוא יכול לבחור באיזו מרפאה שירצה, הוא יכול לעשות השוואת מחירים.

היתרונות של השתלות שיניים בתל אביב אינם מסתכמים אך ורק בתחרות הרבה אלא גם בטכנולוגיה עצמה. בזכות הקהל הגדול המגיע לתל אביב תמיד תוכלו למצוא בה מרפאות שיניים גדולות ומבוססת אשר יכולות להרשות לעצמן את מיטב הטכנולוגיה.

הערים הגדולות תמיד יהיו המקום בו נמצאת החדשנות, זה נכון בכל תחום שבו תסתכלו ולא רק בהשתלות שיניים תל אביב. בתל אביב תוכלו למצוא את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום רפואת שינים וכירורגיית הפה, החל מטיפולי לייזר ועד להשתלות שיניים ממוחשבות.

מהן השתלות שיניים ממוחשבות

השתלות שיניים ממוחשבות לוקחות את השתלות השיניים המוכרות לנו צעד אחד קדימה, הן עושות שימוש בטכנולוגיית הדמיה ממוחשבת המאפשרת לרופא להשיג תוצאות טובות יותר ולייעל את כל תהליך השתלת השיניים. ישנן מספר מרפאות להשתלות שיניים תל אביב העובדות בטכנולוגיה של השתלות שיניים ממוחשבות.

מיקום כל שתל בפה הוא דבר מורכב, ברגע שהשתל מוברג אל תוך הלסת אין הזדמנות שנייה. ההברגה של השתל חייבת להיות בדיוק במקום הנכון ובזווית הנכונה. זהו בדיוק המקום בו המחשוב מתגייס לעזרתנו בהשתלות שיניים ממוחשבות.

כיצד מתבצעת השתלת שיניים ממוחשבת
כאשר מגיעים להשתלות שיניים בתל אביב בשיטה הממוחשבת מתחילים קודם כל עם בדיקת CT מיוחדת הסורקת את הפה ויוצרת עבור הרופא הדמיה ממוחשבת ברמה הגבוהה ביותר.
זוהי הדמיית תלת ממדית המאפשרת לרופא לתכנן את מיקום השתלים בצורה מדויקת. ההדמיה נותנת לרופא את כל המידע הדרוש לו על מנת לקבל את ההחלטות. בסופו של דבר בעזרת התוכנה יוצרים איזו תבנית מיוחדת, סד אשר שמים בפה ומאפשר לרופא לקבע את השתלים במקומות המסומנים שתוכננו על ידי המחשב.

שימו לב שהשתלות שיניים ממוחשבות משתמשות באותם שתלים ואותה הטכנולוגיה כמו בכל מקום אחר. ההבדל הוא שבעזרת המחשב ניתן לעשות את הפעולה הכירורגית בצורה יותר יעילה ובכך להפחית כאבים ותופעות לוואי.

השתלות שיניים ממוחשבות, השתלות שיניים תל אביב, השתלות שיניים בתל אביב


צרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.