לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

על השתלת עצם בחניכיים שחוללה מהפך בחיי


בזכות שיטות חדשות בתחום בריאות הפה בכלל והשתלות השיניים בפרט,
ביניהן השתלת עצם בחניכיים, קיבלתי סוף סוף בחזרה שיניים יפות ונוצצות, דומות מאוד לשיניים הטבעיות המקוריות שהיו לי.
עד לפני מספר שנים, על אף הרצון המשווע שהיה לי לעבור השתלת שיניים, כל רופא שיניים אצלו ביקרתי הסביר לי, שאיני יכולה לעבור את ההשתלה המיוחלת  מאחר שאין לי מספיק עצם לביצוע ההשתלה.
מצב זה הסב לי עוגמת נפש, מאחר שחיכיתי בקוצר רוח לעבור השתלת שיניים, עוד מאז התאונה שעברתי במסגרת הפעילות הגופנית שאני מבצעת, ש"עלתה" לי ב-4 שיניים קדמיות יפייפיות שנשברו.

באמצעות
השתלת עצם בחניכיים שביצעתי, יכולתי סוף סוף לעבור את השתלת השיניים לה חיכיתי שנים רבות.

רופא השיניים שלי ביצע את השתלת העצם בעדינות, בביטחון רב, בזהירות ובאופן קפדני וייצב בסוף התהליך את השתל באופן אידיאלי. אני ממליצה לכולם בחום על ההליך של השתלת עצם, שהשיב לי את החיוך הכובש שהיה לי לפני התאונה.


שנים רבות סבלתי ממחסור בשיניים ונאלצתי להשתמש בשיניים תותבות. מידי יום הוצאתי והכנסתי את השיניים וסבלתי מכאבים ואי נוחות בחניכיים בכל פעם שאכלתי ובכל פעם שדיברתי.
כמו כן השיניים התותבות הן אינן הפתרון ההיגייני ביותר מכיוון ששאריות מזון מצטברות בינן לבין החניכים ועלולות לגרום לזיהומים. לאחר שנים ללא שיניים ושימוש בשיניים תותבות סבלתי מספיגת עצם. עצם הלסת שלי הפכה לדקה וללא שום אפשרות להחדיר אליה שתלים דנטליים. מעבר לחוסר הנוחות השיניים התותבות היו בשבילי דבר מביך.

בהיותי מודע לתופעת ספיגת עצם הלסת, ולא מודע לאפשרות של השתלת עצם בחניכיים, חשבתי שהשתלת שיניים היא אינה אופציה עבורי.
הבנתי שהעצם הדקה אינה יכולה להחזיק שתלים דנטליים וחשבתי שכל חיי אסבול עם שיניים תותבות. עד אשר קראתי מאמר במרכז הישראלי לשיקום הפה, מאמר אשר פתח את עיני וגרם לי להבין שישנו פתרון.
בעקבות מה שקראתי באתר נפגשתי עם רופא מומחה (שעליו קיבלתי המלצה באתר)  והוא הסביר לי על הפתרונות האפשריים. לא פתרון אחד אלא פתרונות!

הפתרון שהוא הציע לבעיית עצם הלסת הדקיקה היה
השתלת עצם בחניכיים או במקרה שלי השתלת עצם בלסת

ישנן טכניקות שונות להשתלת עצם בחניכים, במקרה שלי הוחלט על השתלת גרגירי עצם כתושה ממקור טבעי בפרוצדורה הנקראת הרמת סינוס פתוחה.
זוהי פעולה כירורגית לכל דבר בה מחדירים גרגירי עצם כתושה לחלל הסינוס. גרגירי העצם הכתושה מעודדים את צמיחת העצם באזור.

אמנם זהו אינו תהליך מידי המתרחש מהיום למחר, ללסת דרושים כמה חודשים בשביל לגדול. אך בסופו של תהליך
השתלת עצם בחניכיים מתקבלת לסת חזקה ועבה יותר ממה שהייתה בהתחלה.

במקרה שלי השתלת עצם בחניכים הייתה הטיפול שהציל אותי. אמנם הייתה זו רק ההתחלה של טיפול ארוך אך בסופו של דבר לאחר כשמונה חודשים הוחדרו השתלים הדנטליים בהצלחה.

במקרה שלי היה רק צורך ב 
השתלת עצם בחניכיים ואחריה בוצעה השתלת השיניים.
היום אני נהנה מפה מלא בשיניים עשויות חרסינה איכותית הנראות ומרגישות בדיוק כמו שיניים אמתיות. נכון שהיה זה תהליך ארוך אך בסופו של דבר אני יכול לחייך בלי בושה.

אני ממליץ לכל מי שסובל מבעיות של מחסור בשיניים ומתעניין בפתרונות של השתלת שיניים לפנות לרופאים המומלצים במרכז הישראלי לשיקום הפה. אל תחשבו שאין פתרון מבלי להיוועץ ברופא מומחה.השתלת עצם בחניכיים


צרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.