לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

מדוע אני ממליצה על השתלת שיניים ביום אחד?

זה זמן רב התחבטתי האם לעבור השתלת שיניים. מצד אחד, נמאס לי ועייפתי מכאבי השיניים הבלתי נסבלים עם זאת,  מדובר בפרוצדורה כירורגית שתמיד הלחיצה אותי.
בתור מי שסובלת שנים רבות מחרדות, רק המחשבה על הפרוצדורה של השתלת שיניים האיצה את דפיקות הלב שלי, ולכן היה לי קשה כל כך להחליט שאני "הולכת על זה". את ההחלטה לעבור השתלת שיניים ביום אחד קיבלתי במידה רבה בזכות העידוד של רופא השיניים שלי, שהסביר לי את היתרונות של השתלות שיניים ביום אחד, והבהיר לי, כי עבור אנשים כמוני, קיימת אפשרות לבצע השתלת שיניים בהרדמה מלאה, כך שלא רק שלא אחוש בכאב, אלא שגם לא יהיה לי התקף חרדה, על כל התסמינים הפיזיים שלו, מאחר שאהיה רדומה לחלוטין. השתכנעתי!
לפני מספר ימים עברתי השתלת שיניים בהרדמה כללית, ולא רק שהתוצאה כל כך משביעת רצון, עוד יותר אפילו מהמצופה, אלא שלא חשתי כל כאב והתעוררתי כמו משנת לילה נהדרת. ממליצה בחום לכל המתלבטים!


בעקבות כל מיני חששות ופחדים הזנחתי את בריאות השיניים שלי והסתובבתי תקופה ארוכה בפה סגור עם שיניים חסרות. התביישתי לדבר והתביישתי לאכול והדבר גרם לי מצוקה רבה. כאשר הגיע היום שהבנתי שעלי לעשות משהו התחלתי לעשות בירורים שמעתי על טיפולי השתלת שיניים ביום אחד. עד אותו הרגע חשבתי שטיפולי השתלת שיניים הם דבר הלקוח זמן רב וסדרות שלמות של טיפולים, חלקם אפילו כוללים השתלת שיניים בהרדמה כללית. למזלי הרב המידע שהייה בידי מבוסס על בורות וחוסר ידע ופשוט לא היה נכון. כאשר ביקרתי במרפאות עליהן המליצו לי במרכז הישראלי לשיקום הפה קיבלתי מידע רב על השתלת שינים בהרדמה מלאה והרדמה מקומית וגם על השתלות שיניים ביום אחד. בסופו של דבר לאחר התייעצויות בחרתי בהשתלת שיניים ביום אחד.

השתלת שיניים ביום אחד הייתה השיטה שהצילה אותי וברצוני להמליץ לכל מי שסובל מבעיה דומה לבצע השתלה זו. אם תרצו לבצע השתלת שיניים בהרדמה כללית או לא, זה כבר ענין שלכם אך חשוב שתדעו ששתי האפשרויות פתוחות עבורכן.
הסיבה שאנשים רבים נכנסים לתהליך ארוך של השתלת שיניים היא בדרך כלל בגלל הצורך בעיבוי הלסת. עבור אנשים רבים, בעיקר אלו שאין להם שיניים, הלסת היא דקה מידי ואינה יכולה להחזיק שתלים דנטליים. במקרים אלו עושים עיבוי של הלסת וזהו תהליך שלוקח זמן רב. תהליך זה עלול לקחת שנה שלמה עוד מבלי שהחדירו את השתלים הדנטליים! זוהי אחת הסיבות העיקריות אשר בגללן אני ממליצה על השתלת שיניים ביום אחד. כאשר ניגשים להשתלת שיניים ביום אחד, כבר באותו היום יוצאים עם פה מלא בשיניים.

אז מהו כאן הסוד, איך מדלגים על טפולים של חודשים ארוכים? השתלת שיניים ביום אחד משתמשת בטכניקה הנקראת אול און פור; שיטה זו מתבססת על שימוש ב 4 שתלים דנטליים בזווית מוטה במקום בשתלים רבים. ארבעת השתלים הדנטליים תומכים בגשר של שיני חרסינה.  במקרה שלי השתמשו ב 6 שתלים דנטליים על מנת להשיג תוצאות טובות יותר. בזכות השתלים המוטים והשימוש במספר מועט של שתלים ניתן לבצע את השיטה גם ללא עיבוי העצם ולכן זוהי השתלת שיניים ביום אחד.

כפי שכבר אמרתי, כאשר עושים השתלת שיניים ביום אחד יוצאים מהרופא לאחר כשעתיים עם פה מלא שיניים. אלו הן שיניים זמניות ולאחר תקופה ניתן להחליפן לשיניים ברמת גימור גבוהה יותר אם רוצים.  אני ממליצה מאוד על טיפול זה. 


השתלת שיניים בהרדמה כללית, השתלת שיניים בהרדמה מלאה, השתלת שיניים ביום אחד


צרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.