לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה
אולם לא תשלים שעות שינה אבל תתעורר לבוקר חדש.

טיפולי שיניים תמיד היו עבורי סיוט. מאז שהייתי ילדה קטנה היו לי פחדים מרופא שיניים, ומאז, כל ביקור אצל רופא השיניים- בין אם מדובר בביקור לבדיקה ומעקב שגרתיים ובין אם בטיפול שיניים פשוט ביותר- הוא פרויקט של ממש עבורי מבחינה נפשית.

מאז גיליתי את הקונספט של טיפולי שניים בהרדמה, פוביות רופאי השיניים שלי נעלמו כליל, ואני אפילו מחכה לביקור אצל רופא השיניים, המאפשר לי לתפוס שתי ציפורים במכה: גם לשפר את מראה השיניים ולשמור על בריאותן וגם לגשר על המחסור בשעות שינה, שהוא תוצר של חיי השגרה העמוסים והלחוצים שלי.
היתרון המרכזי שמציעים טיפולי שיניים בהרדמה כללית קשור לחוסר תחושת הכאב.

במהלך טיפול שיניים כזה המטופל מורדם לחלוטין במהלך הטיפול, ומתעורר לכשהושלמה המלאכה, כך שהוא אינו יכול להרגיש כהוא זה במתרחש במסגרת הטיפול עצמו.
מאז עברתי את טיפול השיניים הראשון שלי בהרדמה מלאה, אין לי שום סיבה להזניח את השיניים שלי, ואין לי עוד כל רתיעה מביקור תקופתי אצל רופא השיניים.

אנשים רבים פוחדים מהביקור אצל רופא שיניים, אפילו אם מדובר בפעולה פשוטה כמו סתימה. זוהי עובדה ידועה שרוב האנשים אינם מרגישים בנוח על הכיסא של רופא השיניים עם המקדחה והאצבעות בפה שלהם, הטעמים המוזרים והכאב החד בעצב.

סליחה אם הזכרתי לכם דברים שאינכם רוצים לחשוב עליהם כרגע אבל כך הם הדברים. הרבה פעמים הפחד מרופא השיניים הוא מה שמביא את האנשים להזניח את השיניים שלהם ולהגיע למצבים בהם הם צריכים השתלות שיניים.

מי שמפחד מביקור אצל רופא השיניים בוודאי יפחד מהשתלות שיניים, מדובר בפרוצדורה יותר מורכבת והיא מלחיצה אנשים רבים. השתלות שיניים נכנסות לקטגוריה של כירורגיית הפה והן הרבה מעבר לטיפול סטנדרטי אצל רופא השיניים.
זוהי בדיוק הסיבה מדוע ישנם טיפולי שיניים בהרדמה.

 

היתרונות של טיפולי שיניים בהרדמה כללית

אנשים רבים חוששים מהכאב המלווה את הביקור אצל הרופא. כמובן שכל רופא עושה טיפולי שיניים בהרדמה אך אם זו רק הרדמה מקומית תמיד מרגישים בכאב ואי נוחות. טיפולי שיניים בהרדמה מלאה הם הפתרון היחידי שמעניק לכם טיפול שיניים ללא כאב.
נכון שיתכנו כאבים לאחר הטיפול (בחלק מהטיפולים) אך אלו הם כאבים מתונים יותר המטופלים בעזרת משככי כאבים, אלו אינם הכאבים החדים המאפיינים טיפולי שיניים.

היתרון השני של טיפולי שיניים בהרדמה כללית הוא האפשרות לעשות את כל הטיפול ביום אחד. כאשר מדובר בטיפולי שיניים בהרדמה מקומית יש גבול ליכולת של הפציינט לשבת על הכיסא עם פה פתוח ולכן ישנו קושי לסיים טיפולים מורכבים ביום אחד.

אבל כאשר עושים טיפולי שיניים בהרדמה מלאה המטופל אינו סובל כל כך, הוא פשוט ישן וניתן לעשות את כל הטיפול בצורה יעילה יותר. אם יש צורך בטיפולי שיניים רבים בפה ניתן לטפל בהם בפעם אחת במקום לעשות ביקורים רבים ומעיקים אצל רופא השיניים.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה עונים על שני צרכים עיקריים של המטופלים – הפחד מטיפול השיניים והזמן הכרוך בביקורים רבים אצל רופא השיניים.

אם אתם חושבים על טיפולי שיניים בהרדמה כללית עליכם קודם כל להגיע לייעוץ במרפאה המטפלת בהרדמה מלאה. יש צורך לעשות אבחון מלא של כל הבעיות בפה, הרי לא תרצו לעבור את הטיפול ולגלות שחזרה עוד איזה סתימה או טיפול שורש.

על הרופא המטפל לאבחן את כל הבעיות הדנטליות ולעשות תוכנית טיפול.
מכיוון שמדובר בהרדמה כללית יש צורך גם בבדיקות כלליות של בריאות המטופל על מנת לוודא שלא קיים שום סיכון.

 

טיפולי שיניים בהרדמה, טיפולי שיניים בהרדמה כללית, טיפולי שיניים בהרדמה מלאהצרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.