לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

כך טיפול שיניים ביום אחד סייעו לי להתמודד עם פחד מרופא השיניים

בעשור האחרון הפכו טיפולי שיניים ביום אחד מאוד נפוצים. לאחרונה, התחלתי לשמוע יותר ויותר על סוג טיפול זה מחברים, קרובי משפחת וקולגות לעבודה, וככל שהגיעו לאוזני יותר רשמים מטיפול כזה, כך התגבשה בי ההחלטה לעבור את הטיפול בעצמי.
מצב השיניים שלי לפני הטיפול לא היה טוב, בלשון המעטה. פוביות דנטליות שהיו לי עוד משחר ילדותי בשילוב עם חוסר זמן גרמו לי להזניח את השיניים, עד כדי כך שכבר התביישתי לחייך. לפני כחודש, סוף סוף, הגעתי לרופא השיניים לטיפול הנידון, וכשהוא הסתיים לא האמנתי למראה עיניי. לא רק שלא הרגשתי כלום, אלא שהחך שלי נראה היה טוב יותר מתמיד. 
בין אם דרושים לכם השתלת שיניים בכל הפה, טיפולי שורש, סתימות או ניקוי אבנית- טיפולי שיניים המתבצעים ביום אחד יאפשרו לכם לבצע את כל הפעולות הללו לא רק בביקור אחד אצל רופא השיניים, אלא גם בזמן שינה! לא רק שלא תחושו בכאב ולא תהיו מודעים למתרחש, אלא שגם תוכלו להתעורר עם פה משודרג, בעל שיניים בריאות יותר, ועל הדרך אפילו להשלים כמה שעות שינה מהלילה הקודם.

מאז ילדותי סבלתי מפחד מרופאי השיניים, כמו בערך 6 אחוז מהאוכלוסייה. רק המחשבה שאני צריך לבקר את רופא השיניים ולשבת על הכיסא עם כל המקדחות והכלים המוזרים עשה אותי חולה. המזרקים, המקדחים, כפפות הלטקס, הדוקרן המתכתי... כל זה לא בשבילי. אבל אני מוכרח להודות שבגלל הפחד מרופא השיניים שילמתי מחיר וסבלתי מבעיות רבות בשיניים אותן הזנחתי.

בסופו של דבר הבנתי שאין לי שום ברירה ואני צריך להתמודד עם רופא השיניים בדרך כלשהי. בדיוק באותו הזמן שמעתי על טיפולי שיניים ביום אחד הנעשים תחת הרדמה כללית. הרעיון מצא חן בעיני מכיוון שהייתה זו הזדמנות עבורי לטפל בכל הבעיות אותן אני מזניח שנים מבלי להרגיש דבר. הבעיה הייתה שבגלל ההזנחה הרבה כבר איבדתי כמה שינים. טיפולי השיניים להם הזדקקתי הם הרבה יותר מטיפולי שיניים פשוטים – נזקקתי להשתלת שיניים. אמנם אין מדובר בהשתלת שיניים בכל הפה אך בהחלט היה צורך בכמה שתלים דנטליים. השתלת שיניים בכל הפה היא בהחלט דבר אפשרי במסגרת טיפול שיניים ביום אחד אך זה לא היה המקרה שלי.

על מנת למצוא רופא מתאים, בעל ההכשרה המתאימה לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה, נעזרתי באתר של המרכז הישראלי לשיקום הפה שהפנה אותי למרפאות המתאימות והמומלצות. הרופא המטפל ביצע אבחון מלא של כל הבעיות בפה ולאחר כל הבדיקות הוחלט על תאריך לטיפול בשיניים שלי. אמנם הבדיקה עצמה אינה נעשית תחת הרדמה אך עצם המחשבה שאני אעבור את הטיפול תחת הרדמה נתן לי את הביטחון וסייע לי להתמודד עם הפחד מרופא השיניים. מי שסובל מחרדת רופאי שיניים יכול בוודאי להבין שזוהי התקדמות גדולה. בסופו של עברתי טיפול שיניים ביום אחד ובו טיפלו בכל בעיות השיניים שלי.

ברצוני להמליץ לכל מי שחושש מרופאי שיניים לבצע טיפולי שיניים ביום אחד. ניתן לעשות את כל סוגי הטיפולים ביום אחד כולל השתלת שיניים בכל הפה. במקרה שלי דובר על טיפול תחת הרדמה כללית אך בהחלט ישנם טיפולים של השתלת שיניים בכל הפה (טיפול ביום אחד!) עם הרדמה מקומית בלבד. טיפולי שיניים ביום אחד הם לא רק בשביל מי שסובל מחרדות; ישנם הרבה אנשים אשר בוחרים בטיפול שיניים ביום אחד רק מטעמי נוחות וזמן.

השתלת שיניים בכל הפה, טיפול שיניים ביום אחד, טיפולי שיניים ביום אחדצרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים,
ללא כל התחייבות מצדכם.