לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

השתלת שן - השתלת חניכיים - השתלת חניכיים מחיר


כל הסיבות לעבור השתלת חניכיים - סיפור אישי

את היגיינת הפה שלי הזנחתי, לא נעים להודות באמת, במשך שנים רבות. מאז שאני זוכרת את עצמי צחצחתי שיניים בחוזקה ועם מברשת שיניים חזקה מאוד.
זה ביחד עם העישון הכבד שלי יצרו מצב של פלאק באזור שבין השיניים והחניכיים שלי, וגם את זה, כפי שנהגתי לעשות בעבר, הזנחתי. כך קרה שהחניכיים שלי נהיו חולות לגמרי, ופיתחתי דלקות חניכיים כרוניות.
החלטתי אחת ולתמיד לשים קץ למצב ולהבריא בעזרת השתלת חניכיים, על אף כי חששתי מהפרוצדורה, שהשם שלה, המכיל את המילה "השתלה", נשמע לכשעצמו מ
אייים מאוד. בזכות השתלת החניכיים, לא רק שסולקו מוקדי דלקת החניכיים, אלא שגם נסיגת החניכיים שלי נבלמה והרגשתי טוב עם החך שלי ועם החיוך שלי.
בדומה להרגשה של מי שעברו
השתלת שן מוצלחת, אחרי השתלת החניכיים הרגשתי כי החניכיים שלי חזרו למצבם הטבעי, ואיתם חזרו אליי גם החיוך ותחושת הביטחון שאיבדתי בשל ההשפעה של מצב החניכיים על הפה שלי, שהוא אזור כל כך מרכזי בפנים.
אני מברכת על ההחלטה שקיבלתי לעבור את הטיפול וממליצה לכל מי שסובל מבעיות חניכיים לשקול לבצעו גם כן,
גם אם השתלת חניכיים מחיר הוא גבוה עבורם.


השתלת שן

 

למי שסובל מנסיגת שיניים ישנן סיבות טובות לעבור השתלת חניכים. הרשו לי לספר לכם את סיפורי האישי. בגיל צעיר יחסית התחלתי לסבול מנסיכת חניכים. תופעה הנגרמת ממכלול של גורמים שונים כפי שהרופאים הסבירו לי. הרשו לי להניח לרגע את הגורמים לבעיה בצד ולהתמקד בהשלכות של התופעה שממנה סבלתי. הדבר שהכי זכור לי הוא הכאב המציק שנמצא איתי כל הזמן. כל שלוק מקפה חם או משקה קר יוצר תגובת כאב שהוציאה לגמרי את החשק לאכול או לשתות. כל דבר שקר מידי או חם מידי יוצר רגישות גבוהה בחניכיים.  נסיגת החניכים הייתה גם מטרד אסתטי שעד היום לא נעים לי לדבר עליו, פשוט התביישתי לפתוח את הפה, לדבר או לחייך. כאשר הרופאים התחילו לחשוש מעששת בשורשי השן החשופים ואיבוד השיניים הוחלט לחפש פתרון בכיוון של השתלת חניכיים.

ברמת העיקרון השתלת חניכיים היא תהליך שבו עוטפים את השן ברקמות חניכים, ישנם מספר שיטות לעשות זאת; חלקן עושות שימוש ברקמות מהחך וחלקן מסביבת השן במידה ויש מספיק "בשר". במקרה שלי הרקמות נלקחו מהחך. ישנה שיטה נוספת הנקראת אלודרם העושה שימוש בחומר סינטטי. לכל אחד הרפואיים מתאימים את הפתרון המתאים עבורו בהתאם למצב החניכים שלו ודרגת החומרה של הבעיה.

השתלת החניכיים פשוט הצילה אותי ואת השיניים שלי. עכשיו השיניים שלי מוקפות ברקמת חניכיים המגינה עליהן ומאפשרת לי לחייך בלי בושה. לא כולם מודעים לבעיה ויודעים עד כמה השתלת חניכיים היא דבר חשוב – החניכיים מגינות על שורשי השן. כאשר לשורש השן אין הגנה הוא בקלות יכול לחלות בעששת ומכאן המרחק לאיבוד השן והשתלת שן הוא די קצר.

 

השתלת חניכיים מחיר

אם אתם לדעת פרטים לגבי השתלת חניכיים מחיר, יש לבדוק עם הרופאים את סוג הטיפול המתאים עבורכם. השתלת חניכיים מחיר יכול לנוע בטווח גדול בהתאם לבעיה שלכם. נסיגת חניכיים יכולה להופיע בדרגות חומרה שונות ובהתאם לכך ישנם גם טיפולים שונים. אני נעזרתי במרכז הישראלי לשיקום הפה שם המליצו על רופאים ועזרו לי בהשוואת המחירים. אם אתם צריכים השתלת חניכיים, השתלת שן או כל טיפול רפואי אחר, מומלץ לחפש באתר המלצות של גולשים על רופאים ומרפאות ועוד מידע שימושי.

השתלת שן - השתלת חניכיים - השתלת חניכיים מחיר

צרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.

המידע המופיע באתר זה , אינו מהווה מידע משפטי ו/או מידע רפואי הניתן להסתמך עליו. המידע ניתן כשירות לציבור הגולשים באתר ויש בו כדי לשתף את הידע של בעלי האתר עם גולשי האתר. אין באמור באתר כדי להחליף התייעצות עם רופא שיניים ו/או מומחה בתחום. ההסתמכות על האמור באתר הינה על אחריות הגולש בלבד ואין בה כדי להטיל אחריות על בעל האתר.