לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

על האופן שבו הרכבת כתר בשיניים שיפרה את מצב הרוח שלי

לפני כשבוע הייתי סוף סוף אצל רופא השיניים כדי להרכיב כתרים על השיניים הפגומות שלי. כל כך היה לי קשה לקבל את ההחלטה לעשות את זה, אבל מרגע שעברתי את ההליך, אני מרגישה כמו בן אדם חדש.

זה כבר מספר שנים שאני דוחה את הטיפול בשיניים הלא תקינות שלי, בשל צירוף של סיבות שקשורות ללוח הזמנים העמוס שלי, לפחד שלי מרופאי שיניים ולתקציב, אך אני שמחה שהצלחתי לאזור אומץ ולהשיב את המצב לקדמותו בזכות רופא השיניים שלי שעשה עבודה מצויינת ומדוייקת, ואפשר לבצע, באמצעות הרכבת כתר זמני, שחזור מושלם של השיניים הפגומות.

הרכבת כתר בשן אפשרה לי להרגיש טוב כל כך, עד כי לא הצלחתי להבין מדוע דחיתי זאת שוב ושוב. לא רק שמראה השיניים שלי השתדרג, אלא שגם סוף סוף ביצעתי משימה שדחיתי זמן כה רב, ועצם העובדה שסוף סוף הצלחתי להשלימה גרמה לי לתחושת חיוניות וסיפוק, שקשה לתארם. המסר שלי הוא, כי לא כדאי להזניח את מצב השיניים, לא רק למען בריאות השן, אלא גם למען הבריאות הנפשית.


שנים רבות סבלתי משיניים קדמיות במצב די מוזנח, הן איבדו את המראה הלבן ונשחק מאוד.
כל פעם שהסתכלתי במראה ראיתי את השיניים והרגשתי רע, חלמתי על שיניים בריאות ולבנות כמו שרואים בפרסומות. מצב השיניים שלי פגע מאוד בדימוי העצמי שלי.

בכל פעם שהייתי עם אנשים פחדתי לפתוח הפה וזה השפיע עליי לאורל כל שעות היום. בסופו של דבר החלטתי לפנות לרופא שיניים ולבדוק מה ניתן לעשות בשביל לתקן את השיניים הפגומות שלי.
לצורך חיפוש הרופא נעזרתי במרכב הישראלי לשיקום הפה שם נתנו לי טיפים והכוונה. נפגשתי עם רופא שיניים המתמחה בשיקום הפה והוא הסביר לי שהשיניים שלי במצב רע אך ניתן להציל אותן.

הוא הסביר לי שתמיד עדיף להציל את השן הקיימת במידת האפשר על פני אפשרויות אחרות של השתלת שיניים. הרופא המליץ לי על שימוש בכתר בשן בתור פתרון לבעיית השיניים שלי. היו לי מספר שיניים אשר דרשו את טיפול זה.

מבחינתי כתר בשן הוא פתרון טוב אשר החזיר לי את החיוך. הכתר בשיניים נותן לי מראה שיניים לבנות ומושלמות הנשען על השן המקורית והוא בהחלט פתרון זול יותר מהשתלת שן חדשה.

כתר בשיניים הוא טיפול המלביש על השן הקיימת כתר חרסינה. כתר בשן נותן מראה של שן רגילה והוא מתלבש על השן הישנה בהדבקה מיוחדת. כמובן שלפני זה השן הפגועה עוברת השחזה והסרת החלקים הפגועים ועלייה מולבשת שן החרסינה.

טיפול כתר בשן דורש מספר ביקורים אצל רופא השיניים, הכתר עצמו מיוצר על ידי טכנאי במעבדה על פי מידות מדויקות והתאמה לצבע השיניים.
אבל כבר במהלך הטיפול מקבלים מהרופא כתר זמני המעניק מראה טוב לשן בין הטיפולים עד להדבקתו של כתר החרסינה. מבחינתי כבר הכתר הזמני היה יותר טוב מהשיניים הטבעיות שלי באותה התקופה.

כבר שיצאתי מרופא השיניים עם כתר זמני הרגשתי מאושרת, הרגשתי שסוף סוף אני מקבלת את השיניים שתמיד חלמתי עליהן.

אמנם הגעתי לרופא השיניים בשביל כתר בשן אך בסופו של דבר הוחלט גם על ביצוע טיפול להלבנת שיניים. טכנאי השיניים לקח זאת בחשבון והתאים לי כתר התאם לצבע של השיניים בגמר הטיפול.
התוצאות היו מושלמות והרגשתי שיפור ניכר במצב הרוח שלי. לא התביישתי לדבר בעבודה עם לקוחות ולא ברחתי כל פעם שעשו תמונה וביקשו לחייך.


כתר בשיניים, כתר בשן, כתר זמני


צרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.