לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

כירורג פה ולסת 

מעוניינים לעבור השתלת שיניים?
אל תתפשרו על רופא שיניים שלא התמחה בכירורגיית פה ולסת


על אף שההשתלות הדנטליות נפוצות מאוד כיום, מדובר בכל זאת בפרוצדורה כירורגית, שבדומה לכל הליך כירורגי, יש בה סיכונים והיא יכולה להוביל לנזק, אם היא מבוצעת על-ידי רופא שיניים לא מנוסה.

למעשה, אחד החששות הגדולים ביותר שלי לפני השתלת השיניים היה קשור למחשבה, מה יהיה אם ההליך לא יעבור בשלום?

כדי להיות רגועה יותר ולדעת, כי אני מפקידה את החך שלי בידיים של איש מקצוע מנוסה, היה לי חשוב לפנות אל רופא שיניים שהוא כירורג פה ולסת ושהתמחה בתחום של כירורגיית פה ולסת. מעבר לעובדה, שרופאי שיניים, שהם מומחים בכירורגיית פה ולסת, עברו את ההתמחות הארוכה ביותר בהשוואה לחבריהם, היה לי ברור, שאני אהיה שקטה יותר אם השתלת השיניים שלי תבוצע על-ידי רופא שיניים שביצע השתלות שיניים רבות.

כמובן לאחר מציאת איש המקצוע המתאים, יהיה עליכם לברר כמה עולה השתלת שיניים ולבדוק שהפרוצדורה אכן ישימה עבורכם מבחינה כלכלית. מעבר לכך, אני ממליצה לא לקחת סיכונים מיותרים ולא להתפשר כשזה נוגע לשיניים שלכם!


אם אתם סובלים מחוסר שיניים ורוצים לפתור את הבעיה באמצעות השתלת שיניים, חשוב שתעשו זאת אצל רופא שיניים המתמחה בכירורגיית פה ולסת.

הרשו לי להסביר לכם מעט על השתלת שיניים ולמה חשוב לעשות זאת אצל כירורג פה ולסת.
השתלת שיניים היא תהליך בו משתמשים בשתלים דנטאליים במקום השיניים שאינן. את השתלים הדנטליים יש לחבר למשהו – זה נעשה בצורת הברגה אל תוך עצם הלסת.

פעולת ההברגה הזו היא פעולה כירורגית לכל דבר הכוללת חיתוך רקמת החניכים ולכן חייבים כירורג פה ולסת. לא תמיד הלסת חזקה דייה בשביל להחזיק שתלים. אצל אנשים אשר סובלים ממחסור בשינים ישנה ספיגה של עצם הלסת והיא דקה מידי בשביל להחזיק את השתלים.

לפעמים משתמשים בשתלים מוטים במקרים אלו ולפעמים יש צורך בעיבוי העצם. כאשר ישנו צורך בעיבוי העצם יש צורך בפעולה כירורגית מקדימה של הרמת סינוס. גם זוהי פעולה מתחום כירורגיית פה ולסת אותה מבצע רופא מומחה.

ישנן שיטות שונות לביצוע השתלת שיניים, חלקן עושות השתלה דו שלבית. בשיטה זו כירורג פה ולסת משתיל את השתל אל תוך הלסת ומחכה מספר חודשים עד שהשתל ייקלט ויעבור תהליך של חיבור ביולוגי. לאחד מספר חודשים כאשר השתל נקלט על הכירורג לחשוף את השתל ולחבר אליו את השן הסינטטית.

ישנן גם שיטות אחרות בהן משאירים חלק מהשתל חשוף וכך חוסכים את הצורך בפרוצדורה כירורגית נוספת שעושה חישוף. לא כל שיטה מתאימה לכל אחד, זה תלוי מאוד בצפיפות העצם וחוזקה וחלק מהעובדה של כירורג פה ולסת זה להעריך את מצב הלסת על סמך צילומי רנטגן ו CT.

כפי שבוודאי הבנתם, כל השיטות להשתלת שיניים הן שיטות פולשניות הדורשות מומחה לכירורגיית פה ולסת. אל תתפשרו מדובר בבריאות שלכם. עכשיו כשנקודה זו ברורה אפשר לעסוק בשאלה כמה עולה השתלת שיניים

כמה עולה השתלת שיניים
השתלת שיניים היא אינה דבר זול אך קיימות שיטות שונות במחירים שונים וכמו כן קיימים פערים במחירים בין המרפאות השונות. השתלת שן מתחילה במחיר של 3000 שקלים להשתלת שן בודדת אך יתכנו עוד הוצאות מסביב. אם מדובר בהשתלת שיניים בשיטת אול און פור ניתן לצפות לעלות של כ 45-50 אלף שקלים לכל הטיפול.

מעבר לשאלה כמה עולה השתלת שיניים חושב שתקפידו לעשות אותה אצל כירורג פה ולסת.


כירורג פה ולסת, כירורגיית פה ולסת, כמה עולה השתלת שיניים
צרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים,
ללא כל התחייבות מצדכם.