לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

טיפים לבחירת מרפאת שיניים לביצוע השתלת שיניים

אם אתם נמצאים לקראת השתלת השיניים הראשונה שלכם, אתם וודאי מחפשים מרפאת שיניים מקצועית שתבצע את הטיפול כראוי תוך השגת התוצאות הרצויות. מאחר שאתם חדשים בתחום השתלות השיניים, קבלו מספר טיפים שיסייעו לכם להבין כיצד לבחור את מרפאת השיניים המתאימה לבצע בה את ההשתלה:
1. בררו עלויות. מרפאות שיניים שונות מציעות עלויות שונות, וכדי לקבל את הטיפול הטוב ביותר במחיר ההגון ביותר יש לבדוק השתלת שיניים מחירון.
2. וודאו, שהמרפאה מבצעת את כל סוגי השתלות השיניים בטכניקות החדשות ביותר. אם השתלת שיניים בשיטת אול און 4 או השתלת שיניים שתלים מוטים רלוונטיות עבורכם- אתם תרצו לדעת שתהיה לכם אפשרות בחירה בין מספר שיטות.
3. עוד כדאי לבדוק, שהמרפאה מציעה טיפול שיניים בהרדמה מלאה. השתלות שיניים בהרדמה מלאה מתאימות במיוחד למטופלים בעלי פוביות דנטליות ופחדים מרופאי שיניים, והידיעה, כי הם לא יחושו כאב במהלך הטיפול, ולא יהיו במודעות תקל עליהם לעבור את ההליך בשקט ובנחת.


השתלת שיניים היא טיפול כירורגי פולשני אותו עושים במקרה שסובלים מחוסר בשיניים. זהו אינו טיפול פשוט ובכלל לא זול. אבל יש לו יתרון – השתלת שיניים נותנת לכם פה מלא בשיניים לבנות ללא חוסרים של שיניים. למי שסובל מהבעיה וחושב על השתלת שיניים יש בוודאי חששות ושאלות רבות. להלן מספר טיפים שקיבלנו מהגולשים לגבי השתלת שיניים ובחירת המרפאה לביצוע הטיפול.

ראשית כל חשוב שתקבלו הצעות ממספר מרפאות שיניים; ההצעות צריכות לכלול הצעות לגבי המחיר והצעות לגבי הטיפול. קיימים סוגים שונים של השתלות שיניים, זו יכולה להיות השתלת שן בודדת או השתלה מלאה של שיניים או השתלת שיניים שתלים מוטים (שיטת אול און פור). לכל אחת מהשיטות מחיר משלה והיא מתאימה למצבים שונים וכמובן יש לה יתרונות וחסרונות. חשוב שתכירו את כל אפשרויות הטיפול העומדות בפניכם. אם רופא מסוים ממליץ על טיפול מסוים חשוב שתשאלו אותו למה שיטה זו ולא אחרת. המידע הוא הכלי שלכם להעריך את הדברים ולקבל החלטה מודעת.

עבור אלו מכם הסובלים מפחדים וחרדות מרופאי שיניים מומלץ לחפש אחר מרפאות העושות טיפול שיניים בהרדמה מלאה. היום ניתן לעשות השתלת שיניים שתלים מוטים וכל טיפול שיניים בהרדמה מלאה. היתרון של טיפול שיניים בהרדמה מלאה היא שניתן לטפל בכל הבעיות בטיפול אחד מבלי שהפציינט מרגיש דבר. אנשים רבים סובלים מחרדות מרופאי שיניים ובאופן טבעי לאנשים אלו ישנם בעיות רבות בשיניים כתוצאה מההזנחה של השיניים. גולשים רבים ממליצים על טיפול שיניים בהרדמה מלאה.

השתלת שיניים מחירון – גם המחיר הוא שיקול בבחירת המרפאה ומומלץ לבדוק השתלת שיניים מחירון במרפאה ולערוך השוואה בין המרפאות. זכרו שישנם הבדלים בין הטיפולים ולכן ישנו פער מחירים גדול בין המרפאות עצמן. אפילו השתלים עצמם שונים ממרפאה למרפאה ויש להם מחירים שונים.  הגולשים ממליצים לבדוק מחירים ב 2-3 מרפאות מומלצות ואז להחליט. שימו לב שישנן מרפאות המעניקות פריסת תשלומים נוחה, גם זה שיקול שיש לקחת בחשבון.  השתלת שיניים שתלים מוטים וטיפול שיניים בהרדמה מלאה הם אינם דברים שיש לזלזל בהם לכן אל תלכו בהכרח אחרי המחיר הנמוך ביותר. תנו משקל לאיכות החומרים ותחומי האחריות של הרופא למקרה של בעיות כמו אי קליטת השתלים. 


השתלת שיניים מחירון, השתלת שיניים שתלים מוטים, טיפול שיניים בהרדמה מלאה


צרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.