לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

מחפשים מרפאת שניים מקצועית לבצע בה הרמת סינוס?
כך תבחרו את המרפאה המושלמת בשבילכם

הפרוצדורה של הרמת סינוס והשתלת עצם איננה תהליך רפואי פשוט, ועל כן ביצוע הפעולה חייב להיעשות במרפאת שיניים מקצועית, איכותית, שאפשר להרגיש בטוחים להפקיד בידיה את השיניים שלנו.כיצד בוחרים מרפאה כזו? להלן כמה טיפים.

אתם וודאי לא הראשונים לבצע הרמת סינוסים וגם לא האחרונים. למעשה, כל מי שזקוק להשתלה דנטלית עשוי למצוא את עצמו עובר את הפרוצדורה, והמשמעות היא, כי מסביבכם ניתן למצוא חבר או בן משפחה שעברו את הרמת הסינוס במרפאת שיניים רצינית. התייעצו איתם ובקשו את שם המרפאה.

קבלת המלצה תחסוך לכם זמן יקר בחיפושים, ותאפשר לכם להרגיש בטוחים ולדעת, כי הגעתם למקום הנכון שיטפל בכם כראוי. בשלב הבא, כדאי להגיע לביקור במרפאת השיניים, כדי לוודא, שאתם מרגישים נוח, שנעים לכם, שהצוות אדיב ושההרגשה הכללית שלכם טובה.

בעת הביקור, רצוי להפנות שאלות חשובות אל צוות המרפאה, כדי שתדעו לקראת מה אתם הולכים ועל מנת שתוכלו להעמיק את ההיכרות שלכם עם אנשי המקום, שהם אלה שיתנו לכם את השירות הדרוש.


סובלים מכאבי שיניים? ריח רע מהפה? שיניים שבורות או חסרות? כל אלה הן בעיות המציקות לנו בחיי היום יום יום וחשוב לטפל בהן. ניתן לטפל בהן בעזרת רופא שיניים.

גם אם הזנחתם את השיניים לאורך שנים עדיף לטפל מאוחר מאשר לעולם לא. כאשר יש בעיה בשן שלא מטפלים בה היא הולכת ומחמירה עד אשר מגיעים לאובדן מוחלט של השן.
תמיד עדיף להציל את השן ולא להחליפה בשן מושתלת כל עוד זה אפשרי. אם אתם מודאגים מטיפולי שיניים מחירים, זוהי הזדמנות לציין שזה בדרך כלל גם הפתרון הזול ביותר. המסקנה היא שיש להקדים לטפל בשיניים.

הרבה אנשים סובלים מאי נוחות אצל רופא השיניים וישנם אנשים אשר אצלם זה ממש בדרגה של חרדות. חשוב לבחור רופא שיניים מקצועי שיגרום לכם להרגיש בנוח בעודכם על כיסא הטיפולים.
אז איך בעצם מוצאים רופא שיניים שיטפל כראוי בשיניים שלכם? מומלץ מאוד למצוא רופא שאתו מרגישים בנוח ולעבוד אתו לאורך שנים, כך תוכלו לקבל אחריות לטיפולים.

כמובן שאנו מגיעים למרפאה נקייה, מטופחת ומעוצבת עם פינת המתנה מלאה במגזינים אנו מרגישים בנוח. זה חשוב אך זה לא אומר הרבה על המקצועיות והמיומנות של רופא השיניים, זה סימן חיובי ולא יותר. עליכם לשים דגש על הרופא עצמו, ההכשרה והניסיון.

שימו לב לתחום ההתמחות של רופא השיניים והאם הוא מתאים לבעיה שלשמה פניתם אליו (למשל מומחה לטיפולי שורש). זוהי הזדמנות להזכיר את משמעות המושג מומחה – מומחה הוא לא תואר שהרופא מעניק לעצמו על סמך הניסיון שלו.

ישנן מספר התמחויות בתחום רפואת השיניים, כמו למשל מומחה לכירורגיית פה ולסת, להם ישנה תעודה.
התעודה מעידה כי הרופא למד וסיים בהצלחה את הבחינות בתחום ההתמחות. הרופא מקבל רישיון עם מספר רישיון רשום בהסתדרות לרפואת שיניים.

תחום רפואת השיניים הוא תחום שתמיד מתחדש; תמיד יש מחקרים חדשים ופיתוחים טכנולוגיים המאפשרים ביצוע טיפולים בצורה מתקדמת יותר וטובה יותר. היום בחזית הטכנולוגיה ישנם טיפולי שיניים בלייזר והשתלות שיניים ממוחשבות. שימו לב שהרופא משתמש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כמו טיפולי שיניים בלייזר.

אלו הם סממנים המעידים על רמת העדכניות של הרופא. הלייזר הוא כלי המשמש את הרופאים בפרוצדורות שונות ומאפשר לעשות תהליכים בצורה מהירה יותר, מדויקת יותר ועם פחות מטרד ללקוח.

טיפולי שיניים מחירון – טיפולי שיניים מחירים
גם למחיר יש משקל בבחירת רופא השיניים. לכל רופא שיניים ישנו מחירון לטיפולי שיניים אשר תואם את הסטנדרטים המקובלים בתחום.

אך טיפולי שיניים מחירון הוא אינו דבר קבוע, הוא עלול להשתנות בהתאם לחומרים בהם משתמשים בטיפול. מומלץ להשתמש בחומרים איכותיים בעלי עמידות גבוהה, דבר אשר בסופו של דבר יחסוך לכם כסף רב.

טיפולי שיניים בלייזר, טיפולי שיניים מחירון, טיפולי שיניים מחירים