לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

מעוניינים לדעת כמה עולה השתלת שן? קראו את המאמר שלפניכם


אחת השאלות המרכזיות ששואל כל מי שמעוניין לעבור השתלת שיניים
היא כמה זה עולה לי?
אנחנו אולי לא נמהר להודות בכך, אך שיקולים תקציביים הם, קודם כל, אלה שמכתיבים את הבחירה שלנו במוצר או בשירות לו אנחנו זקוקים, והם משחקים תפקיד מרכזי גם בקבלת ההחלטה היכן לעבור השתלת שיניים.

מאחר שבענף טיפולי השיניים קיימת קשת רחבה של מחירים, נטיב לעשות אם נברר מחיר השתלות שיניים במרפאות שונות, כקריטריון בבחירת המרפאה בה נעבור את הטיפול הרצוי. אז כמה עולות השתלות שיניים? התשובה איננה חד משמעית והיא תלויה, דבר ראשון, בסוג הטיפול הדרוש. האם המטופל זקוק להשתלת שן בודדת או לשיקום מלא של הפה?

האם השתלת השיניים תתבצע בשיטת אול און פור, המסתיימת ביום אחד בלבד, או בטכניקות ה"מסורתיות"? התשובות לשאלות אלה ישפיעו על מחיר השתלת השיניים, שיכול לנוע מכמה אלפי שקלים ועד כמה עשרות אלפי שקלים.

לבסוף, מומחים להשתלות שיניים גובים מחירים שונים. רופא מוביל בתחומו, שעבר את הכשרתו בחו"ל ושהוא מחלוצי השתלות השיניים בישראל יגבה עלויות יקרות יותר מרופא שיניים צעיר, ויש לתת לכך את הדעת בבחירת המרפאה לעבור בה את ההשתלה הדרושה.


כל מי שצריך השתלת שיניים מודאג לגבי המחיר, כולם יודעים שזה עולה הרבה אך לא יודעים בדיוק כמה עולה השתלת שן ולמה זה יותר יקר מטיפולים אחרים אצל רופא השיניים.
חושב להבין שהשתלת שן היא פרוצדורה כירורגית פולשנית הנעשית על ידי מומחה לכירורגיית פה ולסת. היא שונה מאוד מכל טיפול רגיל אצל רופא השיניים, היא מורכבת ומסובכת ובהתאם לכך העלויות.

חשוב להבין את מבנה העלויות של השתלות שיניים; העלויות של השתלת שיניים שונות מאוד כאשר משווים בין מרפאות. מומחים להשתלות שיניים אשר צברו שם ומוניטין נוטים לגבות מחירים מעט יותר גבוהים מהמקובל.

כמובן שגם סוג השתלים משחק תפקיד, ישנם שתלים במחירים שונים. 
מחיר השתלות שיניים אפילו מושפע ממיקום המרפאה, מרפאות במקומות בהם משלמים שכ"ד גבוה בפירוש מחייבות את המטופלים בסכומים גבוהים יותר. כאשר מבינים את מרכיבי מחיר השתלות שיניים יודעים להפריד בין העיקר לתפל, יודעים לנתח את המחיר ולהבין מהם הדברים שעליהם לא מתפשרים.

כמה עולה השתלת שן?

כאשר מדובר על השתלת שן בודדת המחירים מתחילים בשלושת אלפים שקלים ומעלה אך בדרך אם מדובר בטיפולים מקיפים יותר כמו שיטת אול און פור אז מדובר ב 40-50 אלף שקלים. אם מדובר בהשתלת שיניים בכל הפה אז מדובר בכמאה וחמישים אלף שקלים. אם תצטרכו לעבור טיפול של הרמת סינוס לעיבוי הלסת מדובר במחירים של בין 5000-9000 שקלים.

כאשר אתם מחפשים מומחים להשתלת שיניים אנו ממליצים לעשות תוכנית טיפולים שלמה מההתחלה ועד הסוף, תוכנית הכוללת את כל הפרטים.
אם למשל יש צורך בהשתלת לסת יש לקחת זאת בחשבון בתוכנית ולקבל הצעת מחיר הכוללת את כל הפרטים. אל תעשו כל שלב בנפרד מבלי לקחת את כל התוכנית בחשבון מכיוון שזה יעלה לכם יותר. כאשר מבקשים מחיר השתלות שיניים הכולל את כל הפרטים ניתן לקבל מחיר טוב. 

זכרו שתמיד חשוב לקבל חוות דעת שנייה. בשוק לא חסרים מומחים להשתלת שיניים, התייעצו עם רופא אחר וקבלו תוכנית נוספת עם הצעת מחיר.
זה יעזור לכם לשפוט ולהחליט. פרטים נוספים שיש לשים לב אליהם הם לגבי הביטוח והאחריות של הטיפול וכן תוכנית התשלומים שמציעים לכם. מחיר השתלות שיניים הוא גבוה מאוד ואתם רוצים לוודא שהרופא נותן לכם אחריות כלשהי על תוצאות הטיפול ומאפשר לכם לשלם בתשלומים.צרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים,
ללא כל התחייבות מצדכם.

 

כמה עולה השתלת שן, מומחים להשתלות שיניים, מחיר השתלות שיניים