לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

כתר חרסינה, כתר חרסינה מחיר, כתר לשיניים


כתר לשיניים לאחר טיפול שורש- מדוע זה כדאי כל כך?

מועד טיפול השורש שאתם אמורים לעבור מתקרב?
אם רופא השיניים עדיין לא דיבר אתכם על הרכבת כתר, העלו את הנושא בעצמיכם, ואל תוותרו על כך. זה ישתלם לכם, והניסיון שלי הוא עדות לכך.

את טיפול השורש שלי עברתי לפני מספר חודשים, כשהשן שלי הייתה במצב ממש לא טוב. טיפול השורש עבר בהצלחה, ולאחריו הסביר לי רופא השיניים שלי, שרצוי להרכיב כתר על השן על מנת להגן עליה מפני שבר עתידי, שיצריך את עקירתה של השן.

"אם את לא רוצה לוותר בקלות על השיניים הטבעיות שלך, כדאי שנרכיב לך כתר".

אני סומכת על רופא השינים שלי בעיניים עצומות ולכן זרמתי עם ההצעה שלו. מאז השן שלי נראית מצויין ואני מרגישה איתה מצויין. השן שלי, עליה הורכב כתר חרסינה אגב, מוגנת מפני חיידקים ולא סבלתי עד כה מהדלקות מהן הייתי סובלת באופן תדיר לפני טיפול השורש.

שורה תחתונה, אם אתם כבר משקיעים בשיניים שלכם, תשקיעו עד הסוף, ובקשו מרופא השיניים להרכיב לכם כתר על השן שבה בוצע טיפול שורש. כמובן שיהיה עליכם לבדוק כתר חרסינה מחיר כדי לוודא שאתם יכולים לעמוד בעלויות.


בשביל להבין את חשיבותו של הכתר לשיניים לאחר טיפול שורש, הרשו לי קודם להסביר מהו טיפול שורש. ובכן, טיפול שורש הוא טיפול הנעשה כאשר ישנה פגיעה במוך השן, החלקים הפנימיים של השן.

לשן ישנם חלקים פנימיים הכוללים כלי דם ועצבים. כאשר העששת מתפשטת אל תוך עמק השן נוצרת שם דלקת ויש צורך בטיפול שורש. כאשר הרופא מטפל בשן פגועה עליו לנקות את כל החלק הפנימי מהדלקת וזה כולל את הסרת כלי הדם ושאריות העצב וניקוי יסודי של התעלות.

לאחר ביצוע הניקוי יש לסתום הכול, זוהי סתימת שורש. זוהי מהות הטיפול בקצרה, עכשיו ניתן לחזור לדבר על כתר לשיניים ומדוע צריך כתר חרסינה לאחר טיפול שורש.
כפי שהבנתם, שן שעברה טיפול שורש איבדה הרבה מחומר השן הטבעי. אמנם היא עוברת מילוי של חומר סינטטי אך היא יותר חלשה אחרי טיפול שורש.

טיפול השורש רק ביצע סתימה אשר מונעת את כניסת החיידקים אך השן עלולה להישבר כתוצאה מלחץ בעת הלעיסה. מסיבה זו משתמשים בכתר לשיניים אשר עברו טיפול שורש. הכתר נותן לשן חוזק ומאפשר לה לתפקד באופן רגיל. כתר לשיניים מורכב בעצם משני חלקים – כתר ומבנה.

המבנה הוא בורג המעוגן לשורש השן ועליו מתחבר הכתר. הכתר הוא בעצם כתר חרסינה (ליתר דיוק כתר מתכתי מצופה בחרסינה). כתר חרסינה נותן לשן את החוזק והיכולת לתפקד כרגיל. הוא מעוצב בהתאמה אישית לפה של המטופל, לצורה ולגודל המתאימים, אפילו לצבע המתאים. כתר חרסינה הוא כתר המיוצר במעבדה על ידי טכנאי שיניים ומקובע על ידי רופא השיניים לאחר טיפול השורש.


במהלך הטיפול השן עוברת השחזה והכנה לקבלת הכתר לשיניים, הכנת הכתר והדבקתו. אלו הם אינם טיפולים הנעשים ביום אחד ולכן נעשה שימוש בכתר זמני בין הטיפולים. כלומר אתם יוצאים מרופא השיניים עם כתר זמני ולא צריכים לדאוג לגבי הפגם האסתטי עד לגמר הטיפול. בשלב האחרון של הטיפול מודבק כתר החרסינה ומלוטש על מנת להשיג דיוק מרבי של המנשך.
 
כתר חרסינה מחיר
ואיך אפשר לדבר על כתר חרסינה מבלי לדבר על המחיר. כפי שכבר נאמר, כתר חרסינה הוא למעשה כתר מתכתי מצופה חרסינה. ישנם סוגים שונים של כתרים העשויים ממתכות שונות, כתר חרסינה מחיר מושפע מסוג המתכת המשפיעה על איכותו. כתר חרסינה נע בטוח מחירים של 2000-3500 שקל לכתר.

 זכרו שכתר לשיניים הוא בדרך כלל צורך שנולד מתוך טיפול שורש, מחיר זה אינו כולל את עלויות טיפול השורש. צרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים,
ללא כל התחייבות מצדכם.כתר חרסינה, כתר חרסינה מחיר, כתר לשיניים