לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

שיטת אול און 4, שיטת אול און פור, שיניים תותבות


כל היתרונות של שיטת אול און פור להשתלת שיניים

בשנים האחרונות נכנסו אל תחום בריאות השן טכניקות חדשות המאפשרות לבצע השתלת שיניים ביום אחד בלבד. השיטות הללו, הידועות בשמן "אול און 4" הן טכניקות מתקדמות ביותר שחוללו סערה בתחום השתלות השיניים, ושזוכות לאחוזי הצלחה גבוהים מאוד הקרובים ל-100 אחוז.

היתרון המרכזי של שיטת אול און 4 להשתלת שיניים הוא קודם כל הרלוונטיות שלה גם למטופלים בעלי נתוני פתיחה בעייתיים, כמו מטופלים הסובלים מחוסר עצם, שלא יכלו לעבור השתלת שיניים בטכניקות המסורתיות או שנזקקו לפרוצדורות מסובכות על מנת שיוכלו לעבור את השתלת השיניים, כמו הרמת סינוסים או השתלת עצם.

בעזרת טכניקות השתלת השיניים החדשות, גם מטופלים כאלה יכולים סוף סוף ליהנות מהיתרונות של השתלת שיניים במקום להרכיב שיניים תותבות, שעם השנים, זזות בתוך החך, מאבדות מהיציבות שלהן ומסבות אי נוחות רבה למי שמרכיב אותן.

מעבר לאמור, הטכניקות החדשות שנכנסו אל תחום השתלת השיניים מאפשרות למטופלים לעבור השתלת שיניים מהירה ביותר, שיכולה גם להסתכם ביום טיפולים אחד בלבד ושאינה חייבת להתפרס על פני מספר חודשים.


כל מי שצריך או מתעניין בהשתלת שיניים שמע על שיטת אול און פור. זוהי שיטה מקובלת מאוד המבוצעת על ידי רופאי שיניים מומחים בארץ ובעולם כולו. זוהי אינה שיטה חדשה, היא נמצאת בשימוש על ידי רופאי שיניים כבר למעלה מחמש עשרה שנה. לשיטה ישנם מספר יתרונות המבדילים אותה משיטות אחרות והופכות אותו לפתרון מעניין ומתאים עבור אנשים רבים.

היתרונות של שיטת אול און 4
  1. שיקום קבוע של השיניים - שיטת אול און פור מאפשרת שיקום קבוע של הלסת העליונה או התחתונה, זאת בשונה מפתרונות כמו שיניים תותבות. אשר אינן מספקות פתרון קבוע ונוח בתוך הפה. שימוש בשיניים תותבות מעורר דחייה אצל אנשים רבים ונחשב לפתרון מיושן. היום הטכנולוגיה מאפשרת התקנת שתלים קבועים בשיטות שונות והן הרבה יותר מקובלות. שיהיה ברור שיטת אול און 4 היא אינה "פתרון נשלף".
  2. הפחתת מספר השתלים - שיטה זו אינה דורשת שתלים רבים כמו השתלת שייניים רגילה, אין צורך בשתל עבור כל שן. בשיטה זו מסתפקים ב 4 שתלים והשיניים מחוברות כגשר ביניהן.
  3. הימנעות מהרמת סינוס – הרמת סינוס היא התהליך של עיבוי עצמות הלסת והכנתן לקבלת שתלים דנטליים. ישנן שיטות שונות לביצוע הרמת סינוס אך כולן הן פרוצדורות כירורגיות מורכבות הדורשות זמן התאוששות ועלולות לעקב את שיקום הפה בחודשים רבים, למשל כאשר מבצעים הרמת סינוס פתוחה יש להמתין 8 חודשים לפני שהלסת מוכנה לקבל שתלים דנטליים.
  4. פרוצדורה מהירה – בזכות השימוש ב 4 שתלים דנטליים ניתן לבצע את הפרוצדורה בצורה מהירה ולסיימה בטיפול אחד. זהו יתרון אדיר, אין צורך בביקורים חוזרים ונשנים אצל רופא השיניים.
  5. שיקום פה מהיר – בעיקר בזכות ההימנעות מניתוח הרמת סינוס אך גם כן בזכות היכולת לבצע את ארבעת השתלים בטיפול אחד, ניתן לבצע שיקום פה מהיר מאוד ואין צורך בתהליך ארוך.
  6. מינימום תופעות לוואי – תופעות הלוואי של שיטת אול און 4 מסתכמות בנפיחות קלה שלרוב עוברת לאחר כמה ימים. יתכנו גם כאבים קלים, דבר אופייני לטיפולי שיניים מסוג זה, אל ניתן בקלות להתמודד איתם בעזרת משככי כאבים קלים.
  7. פתרון משתלם כלכלית – פרוצדורה זו של השתלת שיניים היא המשתלמת ביותר מבחינה כלכלית בקטגוריות הפתרונות הקבועים.
צריכים השתלת שיניים? לא יודעים האם שיטת אול און פור מתאימה עבורכם? נמאס לכם מהתותבות? כנראה שאתם זקוקים לייעוץ. התקשרו עכשיו למרכז הישראלי לשיקום הפה.