לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

סוגי שתלים דנטליים, סוגי שתלים לשיניים, עלות שתל שיניים


שתל לשיניים- כמה זה עולה לי?

השתלת שיניים היא פרוצדורה יקרה, ולפני שקופצים למים, יש לוודא, כי ניתן לעמוד בה מבחינת עלויות.
יש לציין בהקשר זה, כי קשה לדבר על עלות אחידה של השתלת שיניים, וכי כל מרפאה גובה מחירים שונים, המשתנים גם בהתאם לסוג הטיפול הדרוש וכן בהתבסס על סוגי שתלים לשיניים. עלותו של שתל אחד תהיה נמוכה יותר, מן הסתם, מעלותם של מספר שתלים, ושתלים איכותיים, העומדים בכל התקנים הנדרשים, יהיו יקרים יותר משתלים בעלי תו תקן ישראלי בלבד.

במילים אחרות, סוגי שתלים דנטליים הם בעלי מחירים שונים, והם ישפיעו על העלות הכוללת של הפרוצדורה. מעבר לכך, גם טכניקת השתלת השיניים שתיבחר עבור המטופל תשפיע על העלות הסופית, מאחר ששיטות חדשות יותר בתחום השתלות השיניים הן יקרות יותר בהשוואה לשיטות המסורתיות.

עלות שתל לשיניים, אם כן, תהיה תלויה גם במרפאה בה יחליט המטופל לבצע את השתלת השיניים וגם בפרמטרים נוספים הקשורים לאיכות השתל ולעמידה שלו בסטנדרטים הנדרשים של ייצור.


כל מי שצריך שתל או שתלים לשיניים מיד דואג ומתעניין בעלות שתל שיניים. אין זה סוד ששתלים דנטליים הם כלל לא דבר זול. אך מצד שני חשוב לזכור ששתלים דנטליים נותנים למטופלים את הפתרון הקרוב ביותר לדבר האמתי. בעזרת שתלים דנטליים אנשים אשר איבדו את שיניהם יכולים מיד לקבל את הנעורים בחזרה עם פה מלא בשיניים בתפקוד מלא.

  כמו כן אסור לשכוח שהשתלת שיניים היא פעולה כירורגית לכל דבר ובאופן טבעי היא יקרה יותר מאשר טיפולי שיניים רגילים. עלות שתל שיניים מתחילה באזור ה 4000 שקלים אך לפני שמסיקים מסקנות יש 3 דברים שצריך לעשות:
  1. אבחון הבעיה ודרכי הפתרון אצל רופא מומחה לשיקום הפה – ישנם סוגים שונים של פתרונות להשתלת שיניים וזה תלוי מאוד במצב השיניים והלסת שלכם. השתלת שיניים מלאה עלולה לעלות כ 150,000 ש"ח ואף יותר אך לעומת זאת ניתן ליישם פתרונות כמו אול און פור בכשליש ממחיר זה. לכן חשוב לאבחן את הבעיה אצל רופא השיניים (רופא מומחה להשתלות) ולראות מהם הפתרונות האפשריים, אילו סוגי שתלים לשיניים יכולים להתאים לבעיה שלכם.
  2. הבנת מרכיבי העלות של השתלת שיניים – ישנם סוגי שתלים דנטליים שונים ובהתאם לכך המחירים. חשוב להבין זאת ולדעת כיצד זה משפיע על המחיר. אם מציעים לכם משהו יותר זול צריך להבין למה זה יותר זול. סוגי שתלים דנטליים שונים מיובאים ממדינות שונות ואף חלקם מיוצרים בישראל. סוגי שתלים לשיניים נבדלים זה מזה במחירים. ישנם גורמים נוספים המשפיעים על עלות שתל לשיניים כמו למשל המוניטין והשם שקנה לעצמו הרופא, האם זהו רופא מוכר בתחום; המרפאה, ישנן מרפאות הנמצאות באזורים יוקרתיים ובהם מחייבים בסכומים גבוהים יותר.
  3. השוואת מחירים - יש לעשות השוואת מחירים בין המרפאות השונות תוך כדי שלוקחים את בחשבון סוגי שתלים דנטליים ואת ההבדלים בטיפול עצמו. חשוב לקבל מספר הצעות מחיר בשביל לקבל את ההחלטה הנכונה.
אמנם עלות שתל שיניים היא גבוהה, אך בעזרת שלושת השלבים תוכלו לחסוך בהוצאות ולקבל את התמורה המרבית עבור כספכם. זכרו שהזול ביותר בסופו של דבר מתגלה בתור היקר ביותר. אל תקפצו ישר על העסקה הזולה ביותר, בסופו של דבר היא יכולה להוביל אתכם לטיפול לא מקצועי. בשביל עזרה והכוונה בנושא בחירת מרפאות וחיסכון בעלויות, פנו עכשיו למרכז הישראלי לשיקום הפה.