לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

מומחה לפה ולסת, מומחה פה ולסת, שיקום הפה


רוצים לעבור השתלת שיניים? מחפשים מומחה לפה ולסת להפקיד בידיו את השיניים שלכם?
קבלו מספר טיפים למציאת איש המקצוע שלכם


התחילו את החיפוש שלכם, קודם כל, בהתייעצות עם חברים, בני משפחה או קולגות לעבודה, שאתם בוטחים במילה שלהם וסומכים על שיקול הדעת שלהם. קבלת פרטי התקשרות עם מומחה פה ולסת, שניתנה עליו המלצה, תחסוך זמן רב בחיפושים, וגם תקטין את הסיכויים, כי תצאו מהטיפול מאוכזבים או עם עוגמת נפש.

כדי ללמוד קצת יותר על המומחה עליו קיבלתם המלצה, ניתן להיכנס לאתר האינטרנט שלו, ללמוד על הניסיון שלו, להתוודע אל הרקע המקצועי שלו ולקבל מידע נוסף על האג'נדה הטיפולית שלו. ככל שיהיה בידכם מידע רב יותר על אודות איש המקצוע, כך תחושו בטוחים יותר לתת לו לטפל בשיניים שלכם.

אם לא הצלחתם לקבל המלצה לאיש מקצוע, שהוא מומחה בתחום של שיקום הפה, יהיה עליכם להסתמך בעיקר על רשת האינטרנט, ובאמצעות הקלקת הביטוי הרלוונטי להתחיל לגלוש באתריהם של המומחים השונים בתחום, כדי להגיע על אתרו של איש המקצוע שיצר עליכם את הרושם הרציני ביותר.

רוצים לטפל אחת ולתמיד בבעיית השיניים החסרות ולעבור השתלת שיניים? זה בהחלט מובן, שיניים חסרות הן בעיה בריאותית המשפיעה על הבריאות של כל הפה, שלא לדבר על הביטחון העצמי שלכם.

כאשר חסרה שן זה משנה את כל האיזון בתוך הפה ומשליך גם על הלסת, השיניים האחרות שעדיין קיימת והחניכיים.

מסיבה זו כאשר ישנה בעיה של חוסר שיניים ומעוניינים בשיקום הפה, יש לפנות למומחה פה ולסת על מנת לפתור את הבעיה.

ישנם פתרונות שונים לשיקום הפה העושים שימוש בשתלים דנטליים – אלו יכולות להיות שיניים תותבות המעוגנות לשתלים דנטליים, השתלת שן בודדת או השתלת שיניים מלאה בפה, השתלת אול און פור או וריאציות אחרות. לכל אחת מהשיטות יש יתרונות אך גם חסרונות, יותר מכול יש צורך בפתרון בהתאמה אישית.

אז אם החלטתם סוף סוף לטפל בבעיה ואתם מחפשים מומחה לפה ולסת בשביל שיקום הפה, להלן מספר טיפים אשר יעזרו לכם למצוא את איש המקצוע המתאים בשביל לבצע את העבודה.
  1. התמחות - מומלץ לחפש רופא בעל התמחות בתחום. זכרו התמחות היא תואר רשמי המוענק על ידי מוסד הלימודים ומעיד על כל שהרופא למד והתמחה בתחום מסוים. זהו לא תואר שהרופא מעניק לעצמו ברגע שהוא מחליט שיש לו מספיק ניסיון. אם אתם רוצים לעבור השתלת שיניים מומלץ לחפש רופא שיניים בשיקום הפה או מומחה פה ולסת.
  2. ניסיון - לאחר שהבהרנו מהו תואר מומחה יש לשים גם דגש על הניסיון. חפשו אחר רופא בעל ניסיון אשר מאחוריו ישנם הרבה לקוחות מרוצים. בתחום של רפואת שיניים ושיקום הפה ישנו הרבה משקל לניסיון ולמיומנות. כל התהליך מלווה בפעולות כירורגיות עדינות אותן מבצע מומחה פה ולסת. ככל שהוא עשה אותן יותר פעמים כך הוא יותר מנוסה ויודע לעשות אותן בצורה הטובה ביותר. רופא שיש לו קהל של לקוחות מרוצים, שמו הולך לפניו. למשל באתר של המרכז הישראלי לשיקום הפה תוכלו למצוא המלצות רבות על רופאים, המלצות שמקורן בגולשים אשר טיפלו במחסור בשיניים או שנמצאים בתהליכי טיפול.
  3. תחושה אישית - לא הרבה מזכירים זאת במפורש אך האמת שהכימיה האישית עם הרופא היא אחד הדברים החשובים ביותר. אתם עומדים לעבור פרוצדורה לא פשוטה וחשוב שתרגישו בנוח עם הרופא המטפל, חשוב שתרגישו שאתם יכולים לסמוך עליו. זוהי תחושה מאוד אישית, יש כאלו אשר ירגישו בנוח עם רופא אחד ואחרים שלא ירגישו בנוח עם אותו הרופא. מסיבה זו מומלץ להיפגש באופן אישי עם מומחה פה ולסת לפני שמתחילים או מתחייבים לטיפול.