לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

 

כמה עולה טיפול שורש, כמה עולה יישור שיניים, כמה עולה כתרמדוע חשוב לדעת כמה עולה טיפול שורש לפני ביצוע הפרוצדורה אצל רופא השיניים?

רובינו לא נוהגים לקבל טיפול או שירות או לקנות מוצר חדש לפני שעשינו סקר מחירים מראש לבירור העלויות הממוצעות שאנחנו צפויים לשלם. גם כאשר מדובר בטיפול שורש או בהתקנת כתר, כדאי לברר מחירים מראש ולבצע סקר שוק קצר.

באמצעות סקר שוק אנחנו יכולים לחסוך בהוצאות ולבצע את הטיפול במרפאת שיניים שגובה מחירים הוגנים, ולהגיע אל מרפאת השיניים מוכנים עם אמצעי התשלום לאחר שהוצאנו מהכספומט את הסכום הדרוש או אחרי שמילאנו את הצ'ק כראוי.

אז איך תבררו מבעוד מועד כמה עולה כתר או כמה עולה יישור שיניים? פשוט מאוד.

הרימו טלפון אל מרפאת השיניים והתעניינו בעלויות שהיא גובה. אנשי האדמיניסטרציה במרפאת השיניים ישמחו לענות על שאלותיכם.

אם אתם חיות אינטרנט ואוהבים לגלוש, תוכלו לקצר תהליכים ולברר ברשת, כמה אמור לעלות הטיפול הדנטאלי הדרוש לכם. פעמים רבות, מרפאות שיניים נוהגות לפרסם את העלויות שהן גובות עבור הטיפולים השונים, כך שייתכן שברשת תוכלו למצוא את כל האינפורמציה הדרושה לכם.


כמו כל שירות שאנו משלמים עבורו כסף נרצה תמיד לדעת שקיבלנו את הטוב ביותר תמורת כספינו. איני אומר שיש לחפש אחר הזול ביותר, כולנו יודעים שהזול ביותר הוא המפוקפק ביותר, יש לחפש אחר הטוב ביותר.

כאשר אנו נדרשים לבצע טיפול שורש חשוב לבדוק כמה עולה טיפול שורש לפני שממהרים לבצעו; גם אם השאלה היא כמה עולה יישור שיניים עדיין מתמודדים עם הנושא באותו האופן.

ישנם פערי מחירים גדולים וחשוב לבדוק זאת. כמו כן אל תתביישו לבקש דעה שנייה, אולי רופא אחר יטען בכלל שטיפול השורש אינו הכרחי.
כאשר אתם רוצים לדעת כמה עולה טיפול שורש ולבצע השוואה חשוב שתקפידו על כמה כללים:
  1. טיפול שורש רק אצל רופא מומחה לטיפולי שורש – טיפולים אלו דורשים רמת מיומנות גבוהה מאוד על מנת לבצעם כראוי. בצעו אותם רק אצל אלו אשר עשו התמחות בטיפולי שורש. הצעות מחיר ממי שאינו מומחה פשוט אינן רלוונטיות אפילו אם הן זולות יותר.
  2. מרפאה או רופא מומלץ – הקפידו לעשות את הטיפול אצל מרפאה או רופא שקיבלתם עליו המלצה. אל תהמרו ואל תיקחו סיכונים, אין כמו המלצות של מכרים. אם תרצו תוכלו להיעזר במרכז הישראלי לשיקום הפה ולמצוא שם המלצות על רופאים ומרפאות.
  3. כמה עולה כתר – שימו לב שבדרך כלל הטיפול בשן אינו מסתיים בטיפול שורש, ישנו צורך בכתר. הסיבה לכך היא שלאחר טיפול השורש מתקבלת שן חלשה שעלולה להישבר בקלות. על מנת להגן על השן, להעניק לה חוזק ומראה אסתטי משתמשים בכתר.
  4. גם לכתר ישנן עלויות יפות ולכן חשוב לשאול כמה עולה כתר ואם יש בו צורך כבר בשלב שבו שואלים כמה עולה טיפול שורש. עלויות הכתר מתווספות לעלויות הכלליות שלכם ויש לקחת אותן בחשבון. יתכן שאם תסגרו עם הרופא מראש תוכלו לקבל הנחה על כל הטיפולים. שימו לב שהשאלה כמה עולה כתר היא נושא בפני עצמו. באתר של המרכז הישראלי לשיקום הפה תוכלו למצוא מידע נוסף בנושא כתרים.
 
כאשר אתם לוקחים בחשבון את שלושת הכללים עליכם ליצור קשר טלפוני עם המרפאות המומלצות ולשאול כמה עולה טיפול שורש, כמה עולה כתר ואפילו אם תרצו לדעת כמה עולה יישור שינים.
 כמה עולה טיפול שורש, כמה עולה יישור שיניים, כמה עולה כתר