לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

 

כמה עולה כתר לשן, כמה עולה עקירת שן בינה, כמה עולה שתלכמה עולה כתר לשן? מדוע בירור ראשוני והשוואת מחירים חשובים כל כך?

בעידן של שוק ליברלי ותחרותי, שאין בו מונופול, מרפאות השיניים מציעות ללקוחותיהן מחירים שונים. התחרות על ליבו וכיסו של הלקוח מביאה לכך שמרפאות שיניים רבות מציעים מחירים נמוכים יותר, הטבות או הנחות כדי למשוך אליהן לקוחות נוספים. לאור מגוון האפשרויות וטווח המחירים הרחב, כדי לחסוך בעלויות, שהן די גבוהות מלכתחילה כאשר מדובר בטיפול שיניים, רצוי לערוך בירור מוקדם של עלויות הטיפולים השונים.

כמה עולה עקירת שן בינה, כמה עולה שתל או כמה עולה השתלת שיניים- השאלות הללו יאפשרו לצרכני טיפולי השיניים לבחור במרפאה שתיתן מענה מיטבי לצרכים שלהם, לא רק מבחינת איכות הטיפול, אלא גם מההיבט הכלכלי. ההנחה שכל מוצר איכותי חייב להיות יקר איננה נכונה, וניתן בהחלט למצוא בשוק מוצרים, טיפולים ושירותים בעלויות סבירות וברמה גבוהה מאוד. לכן, לפני שמוציאים את פנקס הצ'קים או את כרטיס האשראי, רצוי לעשות "שיעורי בית", שיסייעו לנו לקבל החלטה מושכלת יותר לגבי המרפאה בה נפקיד את השיניים שלנו.


כאשר אתם רוצים לדעת כמה עולה כתר לשן חשוב שתעשו ברור ראשוני והשוואת מחירים – ישנם סוגים שונים של כתרים וישנם פערים גדולים בין המרפאות השונות. יש צורך לעשות ברור ראשוני על מנת להכיר את על האפשרויות העומדות בפניכם, כאשר שואלים כמה עולה כתר לשן זה בדיוק כמו לשאול כמה עולה שתל, ישנם סוגים שונים של כתרים בדיוק כפי שישנם סוגים שונים של שתלים. הבירור הראשוני ייתן לכם ידע מקדים עוד לפני שתבקשו הצעות מחיר. ידע הוא כוח, ככה לא יעבדו עליכם. לאחר שתדעו מהן האפשרויות תוכלו לשאול כמה עולה כתר לשן ולדעת שלא מספרים לכם סיפורים.
אז לפני ששואלים כמה עולה כתר לשן בואו נסביר בקצרה מהו כתר. כאשר שן נשברת יש צורך לשקמה בעזרת כתר. יתכן גם שבעקבות טיפול שורש יש צורך בכתר, הרי טיפול שורש מחליש את השן והופך אותה לשבירה, הכתר מגן עלייה. כתר לשן עשוי בדרך כלל ממתכת המצופה בחרסינה, כך מתקבל כתר חזק המגן על השן ומעניק לה חוזק ובו זמנית מראה אסתטי התואם לשאר השיניים שלכם. הפילוסופיה של רופאי השיניים בדרך כלל גורסת שיש להילחם על כל שן לפני שמחליפם אותה בשתל. טיפול שורש עם כתר משרת את המטרה הזו. במידה ומזניחים יכולים בקלות לאבד את השן ואז במקום לשאול כמה עולה כתר לשן עוברים לשאלה כמה עולה שתל... שם העלויות גבוהות יותר.
 
כפי שאמרתי רובם של הכתרים עשויים ממתכת, אך לא כולם. ישנם כתרים העשויים יציקה שלמה של מתכת. כלומר אין בהם רכיבי חרסינה. מסיבות אסתטיות אנשים מרכיבים כתרים אלו בשיניים אחוריות. מתכות עלולות לגרום לתגובות אלרגיות ולכן ישנה עדיפות למתכות אצילות כמו זהב אך המחיר בהתאם. כתרים אחרים המתאימים לשיניים קדמיות עושים שימוש במתכת מצופה חרסינה, אלו הם הכתרים הנפוצים ביותר. ישנם גם כתרים העשויים אך ורק חרסינה, אלו הם כתרים יקרים בעלי רמה אסתטית גבוהה במיוחד והם הקרובים ביותר במראה לשיניים טבעיות. עוד סוג של כתר יוקרתי הוא כתר הזירקוניה העושה שילוב של חרסינה עם זירקוניה, זהו כתר איכותי, אסתטי וחזק מאוד. עכשיו כאשר יש לכם יותר מידע על סוגי הכתרים, בפעם הבאה שתשאלו כמה עולה כתר לשן והרופא יגיד לכם מחיר, תשאלו אותו על איזה סוג של כתר הוא ממליץ.
כמה עולה כתר לשן? כמה עולה עקירת שן בינה וכמה עולה שתל הן שאלות שתמיד מטרידות את מי שנזקק לטיפול של רופאי השיניים.
באתר של המרכז הישראלי לשיקום הפה תוכלו למצוא מידע רלוונטי לגבי השאלה כמה עולה עקירת שן בינה ולגבי פרוצדורות שונות מתחום רפואת השיניים.כמה עולה כתר לשן, כמה עולה עקירת שן בינה, כמה עולה שתל