לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

השתלות דנטליות

השתלה שיניים בלייזר  - כל מה שרציתם לדעת

הלייזר פרץ אל שוק הטיפולים הקוסמטיים והפלסטיים בסערה, וחולל בו מהפכה.
בעזרת הלייזר ניתן כיום ליהנות ממגוון רחב של טיפולים, שנועדו לשדרג את המראה החיצוני, ולאפשר לנו להרגיש טוב יותר עם החזות הכללית שלנו. לאחרונה, חלחל הלייזר גם אל תחום השתלות השיניים, ובכך הוא מסייע למטופלים להשיב לעצמם את ביטחונם העצמי שאבד על רקע בעיות אסתטיות הקשורות לבריאות השן.
השתלות שיניים באמצעות לייזר מאפשרות למטופלים ליהנות מתוצאות מרשימות, כמו: השבה של יכולת הנגיסה והלעיסה, שיפור מראה הפנים ואיכות חיים טובה יותר.
השתלות דנטליות בלייזר מתאימות למטופלים שחסרות להם שיניים, המרכיבים שיניים תותבות והמעוניינים ליהנות מתוצאה טבעית יותר, שגם תאפשר לשמור על יציבות השיניים מבלי שהן יזוזו ו"ירקדו" בתוך החך, מה שיכול לקרות פעמים רבות עם שיניים תותבות לאורך השנים.
כל מי שמתעניין בהשתלת שיניים בשיטת הלייזר, ראוי שייגש למרפאת שיניים מקצועית, המציעה את הטיפול ללקוחותיה, על מנת לקבל פרטים נוספים ולבדוק את התאמת הטיפול למצב השיניים שלו.

 

הלייזר כבר מזמן הפך להיות דבר מקובל בטיפולים רפואיים מתחומים שונים, מכאן זה טבעי שגם רפואת השיניים תמצא שימושים ללייזר.
הלייזר היום משמש כאמצעי להשתלות שיניים ועוד מגוון של טיפולים כגון: ניקוי עששת, טיפולי שורש מורכבים, ניקוי שיניים, הלבנת שיניים, ניתוחים בפה ועוד.
מי שלא ממש מבין מהו הלייזר ואיך הוא פועל ויש לו קצת חששות, הרשו לי להסביר לכם בקצרה.

הלייזר הוא לא יותר מקרן אור ממוקדת המאפשרת טיפולים ברמת דיוק גבוהה מאוד.
ישנם סוגים שונים של לייזר, ההסבר לכך שייך לתחום הפיזיקה ולא לתחום הרפואה אז סלחו לי אם איני מדייק.
ההבדל בין סוגי הלייזר נובע מאורכי גל שונים.
מה שמעניין אותנו מבחינה רפואית הוא היכולת של הלייזר להשפיע על רקמות שונות ובכך לסייע לנו בטיפול. הלייזר מאפשר טיפולים מאוד מדויקים ונקודתיים, דבר אשר הופך אותו לאמצעי טיפול בטוח הרבה יותר מאמצעים אחרים.
בין אם שמעתם על טיפולי שיניים בלייזר עד היום או לא, אל לכם לחשוב שמדובר בטכנולוגיה חדשה הנמצאת בשלבי ניסוי, זה ממש לא נכון.
הלייזר נמצא בשימוש רפואי, כולל רפואת שיניים כבר עשרות שנים. השתלות דנטליות עושות שימוש נרחב בלייזר.

 

השתלה שיניים בלייזר
אחד התחומים של רפואת השיניים העושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר הוא השתלות שיניים בלייזר. פרוצדורה של השתלות דנטליות הינה פרוצדורה מסובכת; הלייזר הוא אמצעי מסייע המאפשר לעשות בקלות רבים מהשלבים הכרוכים בכל התהליך של השתלת השיניים. הלייזר מתאים לטיפול ברקמות רכות וקשות ולכן ניתן להשתמש בו כתחליף לסכין חיתוך.
הלייזר לא רק חותך אלא גם מסייע באיחוי, בעזרת הלייזר ניתן לצרוב כלי דם שנפגעו במהלך החיתוך ולסייע להפסקת הדימום בקלות. ישנם מקרים בהם לייזר חוסך את הצורך בתפרים.

בזכות הדיוק הרב של הלייזר ניתן לבצע את חיתוכי הרקמות (בשביל לחשוף את העצם) בצורה קלה וללא כאבים. הלייזר מסייע לטפל באלו אשר סובלים מחרדת רופאי שיניים ונלחצים למשמע המקדחה.
הלייזר הוא מכשיר בעל פעולה שקטה ומסייע לשמירת אווירה רגועה במהלך הטיפול. כנגזרת של יעילות הלייזר ניתן לבצע את הטיפול בזמן קצר יותר. השתלה שיניים בלייזר מתאימה למי שחושש מרופאי שיניים.

מרבית הרופאים היום ממליצים על שימוש בלייזר בשביל לבצע טיפולים של השתלות דנטליות (וגם אחרים).
השתלה שיניים בלייזר היא הרבה יותר יעילה משיטות מסורתיות המשתמשות בסכינים, אזמלים ושאר ציוד מתכתי בתוך הפה.
הלייזר מבצע את העבודה ביעילות רבה יותר ואף בתנאים סטריליים יותר, פחות מקרים של זיהומים לאחר הטיפול.

אצלנו במרכז הישראלי לשיקום הפה והשתלות שיניים תוכלו למצוא המלצות על רופאי שיניים וכירורגים המבצעים השתלה שיניים בלייזר.
מומלץ מאוד להתייעץ לפני כל השתלות דנטליות.

השתלה שיניים בלייזר, השתלות שיניים, השתלות דנטליות

צרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.