לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

 

מחירי השתלות שיניים, סוגי כתרים, סוגי כתרים לשיניים


כיצד לבחור מרפאת שיניים?

מתבלבלים מכל האפשרויות? טובעים במבחר מרפאות השיניים הקיימות באזור מגוריכם ומתלבטים היכן לבצע את טיפול השיניים הדרוש לכם? כנה כמה טיפים שיעזרו לקבל החלטה:
  1. התעניינו ברקע של הרופא שהקים את המרפאה ובהרכב הצוות שעובד בה. רופא שיניים בעל ניסיון, שמתמחה בביצוע מגוון רחב של טיפולים, שעובר השתלמויות ונוכח בכנסים על בסיס קבוע יגרום לכם להרגיש בטוחים להפקיד בידיו את שיניכם.
  2. אם אתם זקוקים לטיפול של שיקום הפה, הכולל הרכבת כתרים, רצוי לשאול אילו סוגי כתרים מציעה המרפאה ללקוחותיה. קיימים לא מעט סוגי כתרים לשיניים, שמתאפיינים בתכונות שונות, וככל שהאופציות יהיו רבות יותר, כך תוכלו לבחור את הכתר המתאים ביותר עבורכם, בהתעייצות, כמובן, עם רופא השיניים.
  3. אם אתם רוצים לעבור השתלת שיניים, רצוי לברר מחירי השתלות שיניים כדי להחליט האם הגעתם למרפאה, שאתם יכולים לעמוד בדרישות הפיננסיות שלה. קיימות כיום טכניקות שונות להשתלות שיניים, שחלקן מתבצעות גם ביום אחד. השיטות החדשניות ביותר הן גם יקרות, ורצוי שתיערכו לכך מראש, ושתדעו לקראת מה אתם הולכים.

הרבה אנשים מתלבטים לאיזה רופא או לאיזו מרפאה ללכת בשביל טיפולי השיניים שלהם. יש כאן הרבה שיקולים שצריך לקחת בחשבון, החל מנוחות וקרבה לבית או למקומות חנייה ועד למחירים ואיכות הטיפול. להלן מספר טיפים לבחירת מרפאת השיניים.
  1. תחום ההתמחות - כאשר ניגשים לבחור מרפאת שיניים מומלץ לבחור לפי תחום ההתמחות. אם למשל אתם צריכים השתלות שיניים אתם צריכים מישהו שמתמחה בכירורגיית פה ולסת. לרופא מומחה יש תעודה ממוסגרת המעידה על תחום המומחיות, זה לא מספיק להצהיר שהוא 
  2. בחרו ברופא שיניים מומלץ – אין כמו ניסיון והמלצות של מכרים. התייעצו עם מכריכם ושמעו מהם המלצות מניסיונם האישי. לנוחיותכם ניתן לקבל גם המלצות באתר האינטרנט של המרכז הישראלי לשיקום הפה.
  3. התרשמות כללית מהמרפאה – אל תזלזלו במראה המרפאה, מקום נקי ומסודר מעיד על רופא המתייחס לעבודתו רצינית. את אותה הרצינות שהוא משקיע בעיצוב המקום הוא משקיע גם בעבודתו המקצועית.
  4. הקפדה על היגיינה וסטריליזציה – מרפאת שיניים יכולה להיות מקום שבו ניתן לקבל מחלות רבות. מסיבה זו ישנם כללים ברורים של משרד הבריאות וכל כלי העבודה חייבים לעבור חיטוי בין כל טיפול. שימו לב שהרופא מתייחס לנושא ההיגיינה ברצינות ומשתמש בכפפות לטקס, אפילו כשמדובר בבדיקה בלבד.
  5. שיתוף המידע בין הרופא המטפל לפציינט – שימו לב שהרופא משתף אתכם ולא מתנהג כאילו השיניים שלכם הם רכושו הפרטי. על הרופא לשבת אתכם ולהסביר לכם על כל בעיה שיש לכם בפירוט רב, להציע טיפול ולנמק מדוע דווקא טיפול זה ולא אחר. אלו הן השיניים שלכם בסופו של דבר והוא לא יכול לעשות מה שבא לו ללא רשות.  אם למשל מדברים על כתרים, שימו לב שהרופא מסביר לכם על סוגי כתרים ולא מדבר על המונח כתר באופן כללי.
  6. מחירים – חושב להשוות מחירים בין רופאי שיניים אף יש להיזהר מאוד בנקודה זו. המחיר הוא אינו השיקול העיקרי. המחיר חשוב אך הוא כפוף לקריטריונים אחרים. אם מדובר בכתרים למשל ישנם סוגי כתרים לשיניים מסוגים שונים ובעלי איכויות שונות, אתם לא יכולים להשוות מחירים מבלי לקחת בחשבון סוגי כתרים לשיניים. אותו הדבר לגבי מחירי השתלות שיניים, חייבים לדעת את כל מהות הטיפול וסוג ההשתלה בשביל לבצע השוואת מחירי השתלות שיניים.
זכרו שבמרכז הישראלי לשיקום הפה תוכלו למצוא מידע אב על מחירי השתלות שיניים, סוגי כתרים ועוד מגוון טיפולים


מחירי השתלות שיניים, סוגי כתרים, סוגי כתרים ל
שיניים