לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

מדוע חשוב לברר מראש מחירי טיפולים במרפאת השיניים?

אם אתם מחפשים מרפאת שיניים לבצע בה טיפול 10,000 לשיניים שלכם, אל תפקידו את השיניים אצל מרפאת השיניים הקרובה לבית, לפני שאתם בודקים מחירים. מדוע זה חשוב? שאלה מצויינת. אנחנו חיים בעידן שזכה זה מכבר לכינוי" עידן הצריכה האובססיבית", וכצרכנים אובססיביים, החשיבות של קיום סקר שוק לביצוע מחירים לפני רכישה של מוצר חדש ברורה לנו היטב.

נכון שטיפול שיניים אינו נחשב באופן מובהק למוצר, אך בכל זאת, מדובר בהוצאה נכבדת, ולכן אין סיבה לא להפעיל שיקול דעת לפני, ולברר את המחירים שמציעות מרפאות שונות, כדי שניתן יהיה לבצע את הטיפולים הדרושים במרפאה גם איכותית מבחינה מקצועית ושגם מציעה מחירים הוגנים למטופליה.

מחיר כתר לשיניים, מחיר עקירת שן, מחיר השתלת שיניים או מחיר שיקום הפה- יהא הטיפול הדרוש לכם ככל שיהיה, אם יהיו בידכם נתונים מספריים מראש, תוכלו לקבל החלטה מושכלת, שגם תיטיב עם חשבון הבנק שלכם. סקר שוק ניתן לבצע באופן טלפוני על-ידי יצירת קשר עם המרפאות השונות או בעזרת האינטרנט.


ישנם אנשים החושבים שרופאי השיניים גובים מחירים אחידים וכמו כן השירות שמקבלים הוא אותו השירות. זוהי טעות לחשוב כך. ישנם הבדלים רבים בין רופאי השיניים ובמחירים וחשוב מאוד לברר מראש מחירי טיפולים לפני שממהרים לשלם. למשל מחיר כתר לשיניים מושפע מאוד מסוג הכתר, מחיר עקירת שן גם כן משתנה בהתאם לנסיבות, מחירי השתלת שיניים הם נושא בפני עצמו עם פערי מחירים מאוד גדולים. כל אלה הם דוגמאות הממחישות את הצורך לבירור מחירים מראש והשוואת מחירים.

מחיר כתר לשיניים
הרבה פעמים אנו שומעים את המושג כתר כאילו יש רק סוג אחד של כתר. האמת היא שישנם סוגי כתרים שונים בעלי מחירים שונים. ישנם כתרי מתכת המצופים חרסינה, ישנם כתרים המכילים אך ורק מתכת ומתאימים לשיניים אחוריות, ישנם כתרים העשויים אך ורק חרסינה וישנם כתרי זירקוניה. אפילו בתוך קטגוריות כתרי המתכת המצופה חרסינה ישנם סוגים שונים. מחיר כתר לשיניים משתנה מאוד ותלוי בסוג הכתר שבוחרים.

מחיר השתלת שיניים
מחיר השתלת שיניים הוא נושא בפני עצמו ויש בו פערים גדולים במחיר. הרבה מפערי המחיר תלויים בסוג ההשתלה שעושים ובמצב בריאות הפה והלסת. לפעמים הלסת דקה מידי ויש צורך בהרמת סינוס על מנת לעבות את הלסת לפני שעושים השתלת שיניים דבר שיש לו עלות בפני עצמה. לחילופין ישנה שיטה אול און פור אשר אינה דורשת את עיבוי הלסת. ישנם גם סוגים שונים של שתלים דנטליים המשפיעים על העלות.
לא רק עניינים טכניים כמו סוגי הכתרים או סוגי השתלים משפיעים על העלויות. ישנם רופאים שפשוט מתמחרים את השירות בצורה גבוהה יותר, לעתים אך ורק מתוך ענייני יוקרה ומיתוג. ישנן מרפאות יוקרתיות הנמצאות במקומות יוקרתיים בעלי שכירות גבוהה ומחייבות בסכומים גבוהים בשביל לעמוד בתנאי השכירות. האם השירות והטיפול שם יותר טוב ממקומות אחרים? לא בהכרח. מחיר עקירת שן למשל יכול להיות יותר יקר במרפאה שכזו למרות שמדובר בהליך פשוט ואין הבדל אמתי בין המרפאות בביצוע העקירה.

חשוב מאוד להשוות מחירים ולבדוק הכול מראש. חשוב לדעת מה אתם נותנים ומה אתם מקבלים בתמורה. ישנם טיפולים רבים שתרצו גם אחריות לגבי הצלחת הטיפול. אמנם אין שום רופא שיכול להבטיח לכם את הצלחת הטיפול אך בהחלט ישנם מקרים בהם הרופא מתחייב לטיפול חוזר בהנחה. חשוב לבדוק ולסכם הכול מראשמחיר כתר לשיניים, מחיר עקירת שן, מחירי השתלת שיניים