לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

שן תותבת, שיניים תותבות קבועות, שיניים תותבות מחיריםהתקנת שיניים תותבות קבועות- כמה דברים שרצוי לדעת מראש

הצורך להתקין שיניים תותבות קבועות נובע משיניים חסרות, על רקע נפילה, תאונה, ריקבון מוחלט של השן ועוד. המחסור בשיניים לא רק מקשה על דיבור ועל לעיסת המזון, אלא גם יוצר חוסר אסתטיות בפנים, ועל כן ראוי לטפל בו באמצעות שיניים תותבות.
השיניים התותבות מבוססות על גשר המורכב על השיניים באמצעות שתלים, והמהווה בסיס להתקנת השיניים התותבות. את כל תהליך הרכבתו של הגשר ניתן כיום לבצע גם ביום אחד, באמצעות השיטות החדשניות להשתלת שיניים.

מחיר שיניים תותבות קבועות יכול להשתנות ממרפאת שיניים אחת לשנייה, ובהתבסס על שיטת ההשתלה שתיבחר. כדי שהמטופל יוכל לוודא, כי הוא העלויות שגובה מרפאת השיניים בה הוא עתיד לבצע את הפעולה נוחות לכיסו, רצוי שיברר מראש מול המרפאה שיניים תותבות מחירים.
 
שן תותבת יכולה גם להיות לא קבועה, כלומר נשלפת. על אף שרובינו נוטים לדמיין מתקן מלאכותי מלא שיניים, כאשר אנחנו חושבים על שיניים תותבות נשלפות, ישנן גם תותבות חלקיות, שנועדו לחפות על חוסר שיניים לא מוחלט, אלא חלקי. 


אנשים רבים סובלים מחוסר שיניים, אמנם אנו בדרך כלל מייחסים את זה לגיל מבוגר אך ישנם אנשים אשר גם בגיל צעיר סובלים ממחסור בשיניים, מסיבות שונות ולכן הם מחפשים פתרונות של שיניים תותבות קבועות. מחסור בשיניים הוא לא דבר נעים, הוא יותר בעיה בריאותית וגם בעיה חברתית. אנשים ללא שיניים מרגישים לא בנוח לדבר ולחשוף את פיהן חסר השיניים בציבור. אנשים מאבדים שיניים מסיבות שונות, מחלות, תאונות, חוסר מולד בשן, עששת ועוד. לעתים מדובר בשן בודדת ואז ניתן לפתור את הבעיה בעזרת שן תותבת (שתל דנטלי). שן תותבת היא שתל המוברג אל תוך הלסת ונראה כמו שן לכל דבר.

שיניים תותבות קבועות
שיניים תותבות קבועות הוא הכינוי לפתרונות של השתלת שיניים. השתלת שיניים היא פעולה בה מבריגים שן תותבת אל תוך עצם הלסת. השתלת שיניים יכולה להיות השתלה של שן בודדת או מספר שיניים או השתלה מלאה של כל השיניים בפה, מסיבה זו השתלת שיניים קיבלה את הכינוי שיניים תותבות קבועות. לאחר שהשיניים מושתלות הן נשארות שם באופן קבוע ולא מוציאים אותן מידי יום. למעשה רק רופא שיניים יכול להוציאן, הן אינן נשלפות כמו השיניים התותבות של סבא...
רבים המתעניינים בהשתלת שיניים תותבות קבועות בוחרים בשיטת אול און פור; שיטה זו עושה שימוש ב 4 שתלים דנטליים על מנת להרכיב גשר שלם של שיניים. היתרון של שיטה זו היא שניתן לחסוך בכמות השתלים ובהתאם לחסוך בעלויות. אבל למעשה זוהי אינה הסיבה שלשמה הומצאה השיטה. אנשים רבים בעלי מחסור בשיניים סובלים גם מבעיה של ספיגת הלסת. המשמעות היא שעצם הלסת דקה מידי ולא ניתן למלא אותה בשתלים דנטליים. שיטת אול און פור עושה שימוש בשתלים מוטים ומאפשרת השתלת שיניים תותבות קבועות גם כאשר עצם הלסת דקה. ישנן וריאציות של שיטה זו העושות שימוש בשש או שמונה שתלים דנטליים על מנת לקבל גשר חזק יותר ולספק פתרון גם לשיניים הטוחנת. שימו לב שזהו לא הפתרון היחידי למי שסובל מספיגת עצם הלסת. ניתן לעשות עיבוי עצם, ישנן דרכים שונות לעשות זאת כמו למשל השתלת גרגירי עצם אשר בסופו של דבר מביאים לגידול ועיבוי של העצם עצמה. אמנם מדובר בתהליך ארוך אך בסופו של דבר הלסת חזקה דייה בשביל שתלים דנטליים.

שיניים תותבות מחירים
גם המחיר משחק תפקיד בחיינו, לא ניתן להתעלם ממנו. לשיניים תותבות מחירים שונים בהתאם לשיטה ולטכנולוגיה שמה משתמשים ובהתאם למצב הבריאותי של הפה והלסת. בשיניים תותבות מחירים ישנם פערים גדולים ולכן מומלץ לעשות השוואת מחירים לפני שמטפלים.


שן תותבת, שיניים תותבות קבועות, שיניים תותבות מחירים