לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

שיקום הפה ביום אחד- מה זה בדיוק אומר?

העידן שבו אנחנו חיים הוא עידן ה"אינסטנט", שבו אנחנו רוצים לקבל את המענה המהיר ביותר ולמצוא מזור לבעיותינו באופן המיידי ביותר. שיקום שיניים ביום אחד הוא טכניקה חדישה בתחום השתלות השיניים, שנכנסה בשנים האחרונות אל תחום בריאות השן בישראל, ושנותנת מענה לאותו צורך שלנו לקבל את כל מה שאנחנו זקוקים לו "כאן ועכשיו". שיקום הפה ביום אחד מבוסס על טכניקת אול און 4 או אול און 6, המאפשרת גם למטופלים עם חוסר עצם לבצע את הפרוצדורה.

זוהי שיטה מהירה יותר מהשיטות המיושנות להשתלות שיניים, מאחר שהיא אינה מצריכה חיתוך של החניכיים, השתלת עצם, הרמת סינוסים ו/או ביצוע תפרים. שיטה זו קורצת למטופלים רבים הסובלים מבעיות של חוסר שיניים, ושאין להם אנרגיה להיכנס לתהליך שעשוי להימשך כמה חודשים במקרה הטוב, וגם יותר מכך במקרה הפחות טוב. התקנת שתל בשיניים, הנעשית ביום אחד, היא קצרה יותר ועל כן ידידותית מאוד, ולפיכך היא גם חוללה מהפך של ממש בתחום הדנטאלי.


שיקום הפה ביום אחד הוא טיפול מבוקש מאוד בתחום שיקום שיניים אך לא כולם מבינים למה בדיוק הכוונה כאשר אומרים שיקום הפה ביום אחד. ברוב המקרים מתכוונים לאנשים אשר צריכים שתל בשיניים ובוחרים בשיטת אול און פור הנחשבת לשיטת טיפול של יום אחד. אך שימו לב שלא בהכרח מדובר בשתל בשיניים. ישנם אנשים רבים הסובלים מבעיות בשיניים ודורשים שיקום שיניים ומעוניינים לעשות אותו ביום אחד. במקרים רבים מדובר באנשים בעלי חרדות מרופאי שיניים המבקשים לעבור טיפול בהרדמה כללית ולטפל בבת אחת בכל בעיות השיניים שלהם.

שיקום הפה ביום אחד – שתל בשיניים
כאמור שיטת אול און פור נחשבת להשתלת שיניים ביום אחד ולכן אומרים שיקום שיניים ביום אחד. בניגוד לשיטות אחרות הדורשות את עיבוי הלסת שהיא פרוצדורה בפני עצמה הדורשת מספר ביקורים אצל הרופא וחודשים רבים של שיקום עד אשר הלסת יכולה לקבל שתל בשיניים. שיטת אול און פור מצאה דרך לעקוף את בעיית הלסת הדקה ולבצע את שיקום הפה ביום אחד. הסוד של שיטת אול און 4 הוא השימוש בשתלים מוטים המאפשרים אחיזה חזקה בלסת מבלי טיפול מקדים של עיבוי הלסת. השיטה עושה שימוש ב 4 שתלים דנטליים על מנת לתמוך בגשר שלם של שיניים. גם אם אין לכם שיניים בכלל בלסת העליונה או התחתונה, ניתן לקבל מראה של פה מלא בשיניים בעזרת 4 שתלים דנטליים. ניתן לעשות הכול בטיפול אחד. אך שימו לב שלמרות שהשיטה משווקת בתור שיקום הפה ביום אחד היא אינה נכונה במאת האחוזים. בסיום הטיפול אתם יוצאים עם פה מלא בשיניים אך זהו גשר זמני ומכיל שיני פלסטיק. עליכם לחכות מספר חודשים לקליטת השתלים ואז ניתן להשתמש בגשר משיני חרסינה איכותית. החלפת הגשר תדרוש עוד ביקור אצל רופא השיניים.

שיקום הפה ביום אחד – טיפולים ללא שתל בשיניים
ישנם אנשים רבים בקרב הציבור הסובלים מחרדות מרופאי השיניים. אנשים אלו בדרך כלל סובלים מבעיות רבות בשיניים בגלל ההזנחה. כיום באפשרותם לעשות שיקום שיניים בטיפול אחד ובהרדמה מלאה. בצורה זו הם יכולים לבקר אצל רופא השיניים על מנת לאבחן את כל הבעיות ולאחר מכן לקבוע מועד לטיפול שיניים בהרדמה מלאה. בטיפול זה הרופא יטפל בכל בעיות השיניים שלהם בביקור אחד מבלי שהם ירגישו דבר. זהו פתרון מצוין לכל מי שסובל מחרדות אך לא רק, גם אנשים שאין להם הרבה זמן יכולים ליהנות מהיתרונות של שיקום הפה ביום אחד.שיקום הפה ביום אחד, שיקום שיניים, שתל בשיניים