לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

טיפים בבחירת רופא שיניים שיבצע השתלת שיניים

השתלת שיניים היא אומנם טיפול שגרתי ורגיל, אך מדובר בהליך כירורגי, שגם יכול להסתבך, ועל כן אתם וודאי הייתם רוצים להפקיד את הלסת והחך בידיו של מקצוען אמיתי. איך למצוא אחד כזה? קבלו מספר טיפים:
1) קיימים מספר סוגים של שתל שיניים, ורצוי לפנות לרופא שיכול להציע לכם מספר סוגים, כך שתוכלו, בהתייעצות איתו ותוך קבלת חוות דעתו, לבחור סוג של שתל שן מתאים, שייתן מענה מיטבי לצרכים.
2) שתל דנטלי ניתן לבצע במספר טכניקות. לאחרונה, נכנסו אל תחום שיקום השיניים שיטות חדשניות ביותר המאפשרות להתקין שתל ולבצע את כל השתלת השיניים ביום אחד, ורצוי לוודא שהרופא מתמחה גם בשיטות ההשתלה הללו.
3) בררו כמה שנות ניסיון יש לרופא השיניים, היכן הוא ביצע את ההתמחות שלו, באילו תחומים הוא התמקצע בבריאות השן ומהם הטיפולים שהוא נוהג לבצע בתדירות הגבוהה ביותר. כל השאלות הללו יסייעו לכם לגבש חוות דעת על מקצועיות הרופא שעתיד לטפל בשיניכם.

שמירה על בריאות השיניים היא דבר חשוב מאוד. אלו אשר אינם מקפידים ומזניחים את השיניים סובלים מבעיות בשיניים. זה מתחיל מחורים בשן וממשיך לעששת, טיפולי שורש ואפילו איבוד השיניים. לצערנו הרב ישנם צעירים רבים אשר איבדו שיניים כתוצאה מהזנחה. אבל חשוב לדעת שלא רק אנשים שהזניחו את השיניים סובלים ממחסור בשיניים. לצורך העניין גם תאונת דרכים יכולה להיות גורם למחסור בשיניים. לא חשוב מהי הסיבה, במידה ואתם סובלים ממחסור בשיניים אתם יכולים לבצע שתל שן ולתקן את הבעיה. שתל שיניים מתאים לתיקון של מחסור בשן אחת או שיניים בודדות אך אם דרוש ניתן לעשות שתל שיניים לכל הפה.

בחירת רופא השיניים לביצוע שתל שיניים היא שונה מאוד מבחירת רופא שיניים לטיפול שגרתי. שתל שן הוא פעולה הרבה יותר מתקדמת הדורשת מומחיות גבוה מאוד. זוהי לא עוד סתימה בשן. אז איך בעצם בוחרים רופא שיניים לביצוע שתל שן? האם יש דברים חשובים שצריך לשים לב אליהם? מה צריך לדעת? להלן כמה טיפים אשר ליקטנו עבורכם.

  1. מומחיות – כאשר בוחרים ברופא שיניים לביצוע השתלת שיניים יש לשים לב למומחיות הרופא. השתלת שיניים היא פעילות כירורגית הדורשת מומחה לכירורגיית הפה והלסת. שימו לב שהרופא המטפל הוא בעל תעודת מומחה המעידה על כך שלמד את הנושא והתמחה במשך 4 שנים בנושא השתלות שיניים.
  2. היחס של הרופא – עבור הרבה אנשים חשוב מאוד היחס האישי של הרופא, אין לזלזל בזה. מדובר בטיפול ופרוצדורה שעבור רוב האנשים היא לא נעימה. בואו נודה, אף אחד מאתנו לא אוהב לשבת על כיסא רופא השיניים. אפילו אם רק מדובר בסתימה אנשים אינם מרגישים בנוח אז מה תגידו על שתל דנטלי? מסיבה זו אנשים רוצים את היחס האישי והאנושי של הרופא אשר יגרום להם להרגיש בנוח. זוהי תחושה מאוד אישית ויתכן שכל אדם ירגיש אחרת עם הרופא.
  3. שיתוף המטופל – זוהי נגזרת של יחס הרופא אך היא נוגעת לצד יותר טכני. כאשר אתם מגיעים לבצע שתל שיניים הרופא צריך לשתף אתכם בכל המידע. הרופא צריך להסביר לכם על שתל דנטלי ועל הפרוצדורה הכרוכה בהשתלתו. הרופא צריך להסביר לכם על הבעיות שהוא רואה בפה ובלסת שלכם ועל הטיפולים אותם הוא ממליץ לבצע. כאשר אתם מחפשים רופא שיניים שימו לב שהוא משתף אתכם במידע ומסביר לכם למה טיפול X ולא טיפול Y. לצערי הרב ישנם רופאים אשר שוכחים שהשיניים אינן שלהם.

אם אתם מתעניינים בשתל דנטלי תוכלו לקבל מידע רב במרכז הישראלי לשיקום הפה, כולל המלצות על רופאים ומרפאות.

 

 

 

 

 

שתל שן, שתל שיניים, שתל דנטלי