לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

איך תדעו שלא "שוחטים" אתכם במחיר? כמה דרכים לעשות סקר שוק לפני השתלת שיניים

הסיוט של כל צרכן ממוצע הוא לרכוש את המוצר הדרוש ולצהול מה"מציאה" שהוא הצליח לבחור בחנות רק כדי לגלות אחר כך, שבעצם, בחנות אחרת את אותו מוצר הוא יכול היה למצוא ב-30 אחוז הנחה. כדי שלא תמצאו את עצמיכם בתסריט הזה לאחר ביצוע השתלת שיניים, שיצאתם ממנה גם שבעי רצון, רצוי לבצע סקר שוק ולבדוק את המחירים שמציעות מרפאות שיניים שונות, שיש להן כמובן שם ומוניטין בתחומן.

הדרך היעילה ביותר לברר שתלי שיניים מחירים היא לבצע השוואת מחירים בעזרת האינטרנט ובקליק אחד בלבד. כך תוכלו תוך דקות ספורות ובאופן מיידי, לקבל את פירוט העלויות שמציעות מרפאות שיניים שונות בעבור טיפול שתלים ביום אחד, ולהבין מהו ממוצע המחירים הקיים בשוק, ואיזו מרפאת שיניים נחשבת יקרה במיוחד. דרך נוספת היא להתקשר טלפונית למספר מרפאות, לברר את המחירים שלהן ולעשות רשימת אקסל קצרה שתאפשר לכם לבצע השוואה בין המחירים שגובות כל אחת ממרפאות השיניים איתן שוחחתם.

זכרו, כי שתל שיניים מחיר גבוה במיוחד יכול להצביע על מקצועיותה הרבה של המרפאה ועל איכות הציוד הטכני שלה, כך שלא כדאי לפסול על הסף מרפאות יקרות, אם אתם יכולים לעמוד בדרישות הכספיות שלהן.

השתלת שיניים היא דבר יקר, כולם יודעים זאת. לפעמים אין ברירה, אנשים אשר איבדו את השיניים באופן מלא או באופן חלקי רוצים פתרון אשר ישיב להם את היכולות לאכול, ללעוס ואפילו לחייך. לא חייבים לעשות השתלות שיניים ניתן להשתמש בשיניים תותבות. יש היום פתרונות יותר מתקדמים מהשיניים התותבות של סבא אך עדיין אלו הן שיניים תותבות אשר מכניסים ומוציאים ויש להן חסרונות רבים. אם רוצים פתרון אסתטי אמתי בעל איכות גבוהה אז יש צורך בהשתלת שיניים. שתל שיניים מחיר נע בסביבות 4000 שקלים לשן בודדת ושתלים בכל הפה בסביבות 150,000 שקלים.

 

 

 

שתלי שיניים מחירים – דברים שחשוב לדעת

אם החלטתם על השתלת שיניים עליכם לוודא שלא "שוחטים" אתכם במחיר. נכון שהמחיר הוא גבוה אך עליכם למצוא את המחיר הסביר שתמורתו תקבלו טיפול טוב ולא תשלמו מעבר למה שמקובל בשוק. אז איך עושים זאת?

שתל שיניים מחיר משתנה לפי סוג הטיפול, חשוב שתהיו מודעים שישנם כמה אפשרויות להשתלות שיניים. אחת השיטות המקובלות היא שיטת אול און פור הידועה בתור השיטה של שתלים ביום אחד. לשיטה זו ישנן יתרונות וחסרונות ומחירה הוא בסביבות 45 אלף שקל. זה בערך שליש המחיר מהשתלת שיניים מלאה בפה אך עליכם להבין מה בדיוק עושים בשיטה של שתלים ביום אחד על מנת שתוכלו לדעת אם זה מה שמתאים לכם. לשתלים ביום אחד יש עוד יתרון שהוא החיסכון בעלויות העקיפות, אתם לא צריכים לעשות הרמת לסת ולא צריכים ביקורים רבים אצל רופא השיניים, ביקורים הגוזלים זמן.

 

שתלי שיניים מחירים – סקר שוק

חשוב לעשות סקר שוק, אתם יכולים לחפש בספר הטלפונים מרפאות ולהתחיל להתקשר ואפילו לבקר בהן בשביל להתרשם. פעם זו נחשבה לשיטה חסכונית בזמן, לעשות טלפונים ובירורים. היום לעשות כך סקר שוק זהו בזבוז זמן. עדיף להתמקד בכמה מראות עליה קיבלתם המלצות ולעשות את הסקר בשביל להשוות בין המרפאות המומלצות. זה לא חוכמה לקבל הצעת מחיר זולה ממרפאה מפוקפקת שאף אחד לא שמע עלייה. אך הדרך הנכונה לעשות סקר שוק היא בעזרת המרכז הישראלי לשיקום הפה, שם תוכלו לקבל רשימת מרפאות מומלצות על ידי גולשים לביצוע שתלים ביום אחד. שתל שיניים מחיר תלוי גם בסוג השתלים הדנטליים עצמם, לכן מומלץ מאוד להתייעץ.

 

 

 

 

 

 

 שתל שיניים מחיר, שתלי שיניים מחירים, שתלים ביום אחד