לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

שתלים בשיניים- כך הם ישפרו את איכות חייכם

כמו כל חלק אחר בגוף שלנו, גם שיניים יכולות להינזק. בין אם מדובר בנפילה על רקע פעילות ספורטיבית או בריקבון של השן שמצריך לעקור אותה, אין ספק שמחסור של שיניים בפה הוא לא נעים מבחינה אסתטית ובטח שהוא לא נוח כדי לבצע פעולות יומיומיות שגרתיות, כמו לעיסה של מזון, דיבור ועוד. במקרים מסויימים, קיימים בני אדם הסובלים ממחוסר של שיניים שהוא גנטי, והנובע מאי התפתחות של כמה מהשיניים בחך. גם במקרה כזה, אין ספק שמדובר במצב לא נוח, שיכול לפגוע באופן ממשי באיכות החיים.

שתלים בפה נועדו לבצע שחזור של השיניים החסרות, כדי שניתן יהיה ליהנות ממראה חיוך טבעי, מלא שיניים. בני אדם בעלי מחסור בשיניים בפה מספרים, כי לצד חוסר הנוחות, חוסר השיניים פוגע גם בביטחון העצמי שלהם ומקשה עליהם בעת אינטראקציות חברתיות, בשל אי הנעימות הכרוכה בכך. ביצוע השתלת שיניים יוכל לשים קץ לתחושות הללו ולהחזיר את המצב לקדמותו. רצוי, כמובן, לפני ביצוע הטיפול, לברר מחירי שתלים לשיניים, כדי להתכונן כראוי עם אמצעי התשלום.

 

מי שהזניח את שיניו בדרך כלל סובל ממחסור בשיניים. שיניים שלט מטופלות כראוי סובלות מעששת ומהר מאוד נהרסות ואז נשארים בלי שיניים. יכול להיות מחסור חלקי ויכול להיות מחסור מלא בשיניים. איבוד השיניים פוגע מאוד באיכות החיים ואפילו בביטחון העצמי. גם שימוש בשיניים תותבות אינו פותר את הבעיה בצורה מושלמת ורק מוסיף עומס על הרקמות הרכות של החניכים. מי שרוצה לפתור את הבעיה בצורה אמתית ובאופן אשר ישנה את איכות חייו יכול לעשות שתלים בפה. אף פעם לא מאוחר לשתלים בשיניים, בין אם מדובר בשתלים בודדים או בין אם אין לכם בכלל שיניים. גם אם השתמשתם שנים בשיניים תותבות והלסת שלכם אינה חזקה דייה, עדיין ישנם פתרונות המאפשרים שתלים בפה.

שתלים בשיניים יחזירו לכם את החיוך לפנים, יחזירו לכם את הביטחון העצמי. כאשר  יבקשו מכם לחייך בשביל תמונה תוכלו לעשות זאת בפה מלא ובלי בושה. תוכלו לאכול כרגיל וליהנות מאיכות חיים של אנשים בעלי שיניים.

 

מחירי שתלים לשיניים

השאלה הראשונה שעולה לאנשים בראש היא כמה עולים שתלים בשיניים. השאלה היא בהחלט לגיטימית אך איך תשובה אחידה הנכונה לכל אדם. כאשר מדברים על מחיר שתלים לשיניים יש לקחת בחשבון שאצל כל אחד המצב הוא שונה מבחינה רפואית ומבחינת הרצונות שלו. ישנם אנשים הצריכים שתלים בודדים, כמובן שמחירי שתלים לשיניים עולים עם הכמות. ככל שיש יותר שתלים בשיניים כך זה עולה יותר.

הדבר השני המשפיע על מחירי שתלים לשיניים הוא סוג הפתרון המיושם. למשל ישנם פתרונות כמו אול און פור העושים שימוש ב4 שתלים דנטליים בשביל לתמוך בגשר של שיניים. מן הסתם 4 שתלים בפה יעלו לכם פחות מאשר השתלה מלאה של כל השיניים.

גם מצב הלסת שלכם משפיע על שתלים בשיניים, הרי בסופו של דבר השיניים מוברגות אל תוך הלסת. ישנם אנשים הדורשים עיבוי של עצם הלסת, במיוחד כאלו אשר סובלים מהבעיה כבר שנים. עיבוי הלסת הוא תהליך בפני עצמו, זהו תהליך מקדים שנעשה חודשים רבים לפני השתלת השיניים. לתאריך זה יש עלויות בפני עצמו ובכך הוא משפיע על מחירי שתלים לשיניים.

אם אתם רוצים את איכות החיים שלכם בחזרה מומלץ לשקול שתלים בפה. שתלים דנטליים יחזירו לכם את המראה של שן טבעית ויש להם חוזק רב. למידע נוסף פנו למרכז הישראלי לשיקום הפה, שם תוכלו לקבל מידע, ייעוץ והמלצות.מחירי שתלים לשיניים, שתלים בפה, שתלים בשיניים