לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

מעוניינים בהתקנת שתלים דנטלים כפיצוי על חוסר השיניים שלכם?
רצוי שתכירו את שיטת אול און פור להשתלות שיניים


על אף שמדובר בהליך נפוץ, עד לכניסתה של שיטת אול און פור להשתלת שיניים, השתלות של שיניים נחשבו פרוצדורה ארוכה ומתישה עבור המטופל הממוצע, הן נמשכו מספר חודשים לכל הפחות, ולא היו ישימות עבור מטופלים חסרי שיניים, שיש להם חוסר עצם לתמיכת שתלים שיניים. מטופלים כאלה היו צריכים לעבור הרמת סינוסים או השתלת עצם- הליכים כירורגיים מעייפים לכשעצמם- כך שכל עניין השתלת השיניים הפך לסיפור מורכב, שהעלות שלו גם הייתה יקרה.

אבל אז הכל השתנה, ואל תחום רפואת השיניים נכנסו שיטות חדשות, כמו שיטת אול און פור, בזכותן ניתן ליהנות מהליך קצר הרבה יותר, שגם אינו צריך להיות כרוך בהשתלת עצם או בהרמת סינוסים, כאשר מדובר במטופלים שאין להם מספיק עצם. שתלים לשיניים בשיטה זו חוללו מהפכה של ממש בתחום, והם מאפשרים למטופלים לסיים את ההליך ביום אחד בלבד, כך שכל ה"מבצע" הופך לידידותי ונעים יותר.

לא יכולים ללעוס כמו שצריך? לא יכולים לחייך? הפה שלכם חסר שיניים ואתם מחפשים פתרון? שתלים לשיניים יכולים לפתור את הבעיה שלכם. בעזרת שתלים דנטליים ניתן להחזיר לעצמכם את היכולת ללעוס ולחייך עם פה מלא בשיניים. לשתלים שיניים יש מראה של שיניים אמתיות והן ממלאות את הפונקציה של השיניים הטבעיות בצורה הטובה ביותר.

אבל שתלים לשיניים הם כלל לא דבר פשוט, במיוחד אם אתם מסתובבים שנים עם פה חסר שיניים. במצבים אלו הלסת נספגת והופכת לדקיקה וחלשה אשר אינה מתאימה לשתלים דנטליים. הדבר השני שיש לקחת בחשבון הוא ההוצאה הגדולה של שתלים שיניים – שתלים דנטליים עולים אלפי שקלים  כל אחד, מילוי הפה בשיניים עולה סכום עתק. אז מה עושים? אחרי שדיברנו על בעיות הרשו לי לדבר גם על פתרונות. אם אתם מעוניינים בהשתלת שיניים אך הלסת שלכם דקה מידי עדיין יש פתרונות. אחד הפתרונות הוא לבצע עיבוי של הלסת. ישנו פרוצדורות, כמו למשל הרמת סינוס, המיועדות לעבות את עצם הלסת. אלו הן פרוצדורות פולשניות המבוצעות על ידי מומחה לכירורגיית פה ולסת ואחריהן ניתן לעשות השתלת שיניים. אך שימו לב שדרושה תקופת לבניית הלסת המתקרבת לשנה. מסיבה זו אנשים רבים המעוניינים בשתלים לשיניים פונים לשיטת אול און פור

 

השתלת שיניים בשיטת אול און פור

השתלת שיניים בשיטת אול און 4 היא מבחינת קיצור דרך המאפשר לבצע השתלת שיניים ביום אחד. זוהי אינה שיטה חדשה, היא הומצאה לפני למעלה מחמש עשרה שנים על ידי רופא בפורטוגל. שיטה זו מאפשרת השתלת שיניים ללא צורך בהרמת סינוס (עיבוי הלסת). זה מתאפשר בזכות שתלים דנטליים מוטים המשיגים אחיזה טובה בלסת גם כאשר היא דקה. השיטה עושה שימוש אך ורק ב 4 שתלים דנטליים אך נותנת לכם פה מלא בשיניים. שיטת אול און 4 בעצם משתמשת בגשר של שיניים הנתמך על ידי 4 שתלים דנטליים. יש כאן כמה יתרונות ברורים:

1. שיטה המאפשרת שתלים לשיניים ביום אחד.

2. שיטה המאפשרת השתלת שיניים ללא הרמת סינוס

3.שיטה המאפשרת לכם להפחית עלויות שתלים שיניים.

לפני שמבצעים השתלת שיניים בשיטת אול און 4 מומלץ לפנות למרכז הישראלי לשיקום הפה בשביל ייעוץ ועזרה. לשיטה זו ישנן וארציות העושות שימוש ב 6 או אפילו 8 שתלים דנטליים. במרכב הישראלי לשיקום הפה תוכלו לקבל את כל המידע על השתלים השונים.

שתלים דנטלים, שתלים לשיניים, שתלים שיניים