לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

השתלות שיניים

רוצים לבצע השתלות שיניים? קבלו מספר עצות בבחירת מרפאת השיניים שלכם

חוסר בשן אחת או יותר בפה הוא בעייה נפוצה מאוד, ה"תוקפת" רבים מאיתנו, בין אם על רקע בעיות שיניים מולדות או בשל חבלות שנגרמו לשיניים מסיבות שונות.
אם אתם מעוניינים לעבור השתלת שיניים כדי לשקם את הפה, ומחפשים מרפאת שיניים מקצועית להפקיד בה את החך שלכם- לפניכם מספר עצות:
1. בדקו מהם שנות הניסיון של רופא השיניים המטפל. וודאו, כי הוא לא סיים זה עתה את מסלול לימודיו, וכי הוא ביצע זה מכבר לא מעט השתלות שיניים.
2. היפגשו עם רופא השיניים פנים מול פנים, ועמדו על הגישה שלו. 
עליכם להרגיש בנוח עם רופא השיניים שלכם, ולכן, רצוי להבטיח, כי הוא נעים, אדיב ומסביר פנים.
3. רופא שיניים מקצועי אמור למסור לכם את כל המידע על אודות הטיפול שאתם עומדים לעבור, ולהתייחס אליכם בגובה העיניים. אם רופא השיניים ידבר אליכם בשפה מקצועית שיהיה לכם קשה להבין, ואם הטרמינולוגיה שלו לא תהיה ברורה לכם, רצוי לעשות אחורה פנה, ולחפש איש מקצוע, שיסביר לכם את כל הדרוש בצורה ידידותית ופשוטה להבנה.  


אם אתם רוצים לבצע השתלות דנטליות (השתלות שיניים), או שאולי המינוח הנכון יותר הוא צריכים לבצע השתלת שיניים, חשוב שתקדישו תשומת לב למרפאה בה תבצעו את השתלות השיניים. השתלת שיניים היא פעולה כירורגית עדינה הדורשת שילוב של מיומנות, ידע וניסיון. ישנם סוגים שונים של שתלים דנטליים וטכניקות שונות לשיקום הפה אך בסופו של דבר בכולן מחדירים שתל דנטלי אל תוך העצם העליונה או התחתונה. על העצם להיות עבה מספיק בשביל לקבל את השתל הדנטלי. כל התהליך הוא עדין ומורכב.

אין ספק שהשתלת שיניים היא לא דבר שמבצעים אצל כל אחד, בטח שלא בוחרים מרפאת שיניים לפי המחיר, למרות שגם הוא שיקול. אז איך בעצם בוחרים מרפאת שיניים לביצוע ההשתלה?
 
  1. שימוש בלייזר – מומלץ מאוד לבחור במרפאות העושות שימוש בלייזר לצורך השתלות שיניים. אמנם זה לא הכרחי, השתלות שיניים יכולות להיעשות גם ללא לייזר, אך לייזר הוא אמצעי המשפר רבות ואפילו מקצר את כל התהליך. מרפאות העושות שימוש בלייזר נמצאות בחזית הטכנולוגיה, כלומר יש בהן רופאים העושים שימוש באמצעים החדישים ביותר בתחום שיקום הפה. היתרונות של הלייזר הם רבים והוא נמצא בשימוש נרחב ברפואת השיניים ורפואה בכלל. בהחלט ישנו יתרון להשתלת שיניים בלייזר.
  2. רופא או כירורג – עוד שאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם האם אתם צריכים רופא או כירורג בשביל לבצע את השתלת השיניים בלייזר. מבחינה טכנית רופא שיניים אכן יכול לבצע את הפרוצדורה אך מכיוון שמדובר בפרוצדורה פולשנית עדיף לעשות אותה עם רופא מומחה לכירורגית הפה. כאשר אתם מקבלים הצעות מחיר ומתעניינים במרפאות שונות יש לבדוק נקודה זו.
  3. הפרטים הטכניים – חושב שהמרפאה תשתף אתכם בפרטים הטכניים, למשל מה מקור הבעיה ואיך ניתן לטפל, מהם הסיכונים או הסיבוכים האפשריים. למה זה חשוב? כאשר הרופא משתף אתכם אתם יכולים להרגיש אם הוא יודע או לא יודע על מה הוא מדבר. כאשר רופא ממליץ על טיפול התעניינו גם לגבי אלטרנטיבות. במקרים רבים יש יותר מפתרון אחד וחשוב לראות שאתם בוחרים בפתרון הטוב ביותר למקרה שלכם. היזהרו ממקרים בהם הרופא לא מספר לכם על אפשרויות טיפול אחרות על מנת שתעשו את הכי יקר.
דבר אחרון שאני ממליץ הוא לבחור במרפאה אשר קיבלה המלצות. המלצות יכולות לבוא מחברים, מכרים ומשפחה. היום אפילו ניתן לקבל המלצות באמצעות האינטרנט. כאשר אתם מבצעים השתלת שיניים אצל רופא בעל המלצות אתם יכולים להרגיש רגועים.
 

השתלת שיניים, השתלות שיניים, השתלות שינייםצרו קשר כבר עכשיו,  ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.