לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

רוצים לבצע השתלת שיניים? מחפשים רופא שיניים מקצועי? כמה עצות שיעזרו לכם לפניכם
  1. התקנת תותבת על שתלים יכולה להיות הליך פשוט במיוחד בשיטת אול און פור להשתלות שיניים. מדובר בטכניקה חדשה בתחום רפואת השיניים ובריאות השן, המאפשרת להתקין תותבות על שתלים ביום אחד בלבד. רצוי לקבל טיפול מרופא שיניים שמכיר את השיטה ומשתמש בה לביצוע השתלות אצל מטופלי שיניים.
  2. וודאו, כי רופא השיניים מתמחה בתחום של השתלות שיניים, וכי יש לו ניסיון בהתקנת תותבת שלמה ותותבת חלקית כאחד. במידה ובלסת אין לכם שיניים כלל, אתם תרצו לדעת שאתם יכולים לקבל מענה ראוי על-ידי רופא השיניים אליו פניתם.
  3. התקנת תותבת על גבי שתלים יכולה להיות אתגר של ממש עבור מטופלים הסובלים מפוביות דנטאליות, גם אם ההליך מבוצע בטכניקות החדשניות, שהוזכרו זה מכבר לעיל. רצוי לבחור רופא שיניים שהוא מקצועי, אך שהוא גם אנושי ונעים הליכות, כדי שתוכלו להבטיח, כי המטפל שלכם יהיה רגיש לצרכים שלכם, יגלה כלפיכם אמפתיה ויוכל להרגיע כאשר צריך.

סובלים ממחסור בשיניים ורוצים לבצע השתלת שיניים על מנת לטפל סוף סוף בבעיה ? מחפשים רופא שיניים מקצועי אשר יתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר? מהן בכלל האופציות אשר עומדות לפניכם ואיך מוצאים את הרופא המתאים. על כך ועוד במאמר הבא.

במידה ואתם סובלים ממחסור בשיניים בהחלט ישנו פתרון, ניתן לבצע השתלת שיניים או להשתמש בשיניים תותבות נשלפות. השתלת שיניים היא הפתרון המקיף ביותר אך יש לו חסרונות, זהו תהליך יקר הדורש זמן רב וכולל גם את עיבוי העצם, פעולה שלקוחת מספר חודשים, קרוב לשנה. תותבת שלמה מהסוג הישן שנשלף היא אינה הדבר הנוח ביותר וגם לא הפתרון הטוב ביותר. תותבות מהסוג הישן נשענות על הרקמות הרכות ויוצרות פגיעה מתמשכת בלסת. היום ישנם פתרונות אחרים העושים שימוש בתותבות על גבי שתלים.

 

מהן תותבות על שתלים?

תותבות על שתלים הן למעשה שיניים תותבות באיכות גבוהה הנתמכות על ידי שתלים דנטליים. תותבות על גבי שתלים היא תותבת נשלפת בעלת מחברים מיוחדים המשתלבים עם השתלים הדנטליים. כלומר למרות שהיא מקובעת היטב עם שתלים דנטליים ניתן להוציא ולהכניס אותה. תותבת על שתלים יכולה להיות תותבת שלמה או תותבת חלקית, תלוי במצב השיניים שלכם.

 

היתרונות של תותבות על שתלים

לתותבת על גבי שתלים יש יתרונות רבים, במיוחד אם משווים אותה לתותבות מהסוג הישן. הדבר הראשון שתוכלו לשים לב הוא ליציבות של התותבת , היא יציבה וחזקה יותר, דבר המאפשר להתמודד טוב יותר עם אוכל קשה. מי שמשתמש בתותבת על שתלים ירגיש מייד את השיפור באיכות חייו. תותבת על גבי שתלים הוא שימוש במספר מועט של שתלים דנטליים, בין 2 ל 4 שתלים דנטליים. זהו יתרון החוסך תהליכים של הרמת סינוס לעיבוי העצם. מראה של שיניים תותבות על שתלים הוא מראה טבעי של שיניים לבנות ויפות.

לא כל אחד מתאים להשתלת תותבות על גבי שתלים. יש להיבדק אצל רופא מומחה אשר יבדוק את מצב בריאות הפה תוך כדי מתן דגש לחוזק הלסת והמבנה האנטומי. שתלים דנטליים הם פרוצדורה כירורגית וחושב לעשות אותה אצל מומחים המבינים בדבר. אם אתם מחפשים המלצות על רופאים בשביל תותבות כל שיניים (תותבת שלמה או חלקית) פנו עכשיו למרכז הישראלי לשיקום הפה.


תותבת על גבי שתלים, תותבת על שתלים, תותבת שלמה