לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

 
מחפשים ד"ר מומחה בהשתלת שיניים?
כמה מספר טיפים יעילים למצוא איש מקצוע מוביל ומוצלח בתחומו
  1. השתלת שיניים היא אומנם פרוצדורה נפוצה מאוד, אך כל זה לא אומר שהיא נטולת סיכונים. השתלת שיניים היא תהליך כירורגי לכל דבר, ולכן כדי להרגיש בטוחים, יש לבצע אותה רק אצל רופא מומחה בתחום, שביצע זה מכבר השתלות שיניים רבות. וודאו שרופא השיניים שאתם פונים אליו הוא מומחה לשיקום הפה בכלל ולהשתלות שיניים בפרט.
  2. השתלת שיניים דר צריך להיות נעים, סבלני, לדבר בגובה העיניים ולשדר למטופל תחושה שתאפשר לו להרגיש בטוח ונינוח. רצוי להכיר את רופא השיניים במהלך פגישה ראשונית, לפני שאתם מחליטים אם להפקיד בידיו את השיניים שלכם, כדי שתוכלו לוודא, כי מדובר באדם נעים שמתייחס אליכם באופן אישי וחם.
  3. בדקו, כי רופא השיניים מציע סוגים שונים של שיניים תותבות, כך שתוכלו לבחור את מה שהכי נוח ומתאים לכם בהתייעצות כמובן עם רופא השיניים עצמו. תותבת ויטליום, תותבות קבועות, תותבות נשלפות או תותבות ואלפלסט- רצוי שתהיה לכם אפשרות בחירה כמה שיותר רחבה.
אם איבדתם שן או אולי יותר משן אחת בתאונה אז אתם צריכים השתלת שיניים. זהו הפתרון אשר יכול להחזיר לעצמכם את המראה האסתטי בפה, זהו הפתרון אשר יגרום לכם שוב לחייך. זהו לא רק עניין אסתטי, ישנם אנשים אשר ממש סובלים מפגיעה קשה בביטחון העצמי בגלל מחסור בשיניים. אם מסיבה כלשהי אתם הגעתם למצב שבו אתם מחפשים דוקטור מומחה בהשתלת שיניים עליכם למצוא איש מקצוע אמין ובעל ניסיון אשר יוכל לבצע את הפרוצדורה של השתלת השן.
אז איך בעצם מוצאים איש מקצוע מוביל ומוצלח בתחומו בשביל לבצע את השתלת השניים? להלן כמה טיפים אשר יעזרו לכם למצוא את הרופא המתאים. טיפים אלו נכתבו מתוך מחשבה עליכם המחפשים השתלת שיניים אך למעשה הם יכולים לסייע לכם גם בתחומים אחרים בהם אתם צריכים לבחור בעל מקצוע.


טיפים לבחירת רופא להשתלת שיניים (השתלת שיניים דר)

טיפ 1 – בחינת האלטרנטיבות

ישנם סוגים שונים של פתרונות לשיקום הבא וטכניקות שונות. אלו יכולות להיות השתלות שיניים, תותבות זמניות, תותבות קבועות כמו תותבות ויטליום למשל ועוד. כאשר מחפשים השתלת שיניים דר מקצועי יסביר לכם כל השיטות השונות אשר יכולות להיות רלוונטיות עבורכם. כמעט תמיד ישנו יותר מפתרון אחד וזכותכם לדעת מהן האלטרנטיבות. יתכן שתרצו השתלת שיניים קבועה אך יתכן גם שתבחרו בפתרון של תותבות ויטליום. יש כאן שיקול אישי וגם העלויות משחקות תפקיד נכבד. חשוב שהרופא המטפל יסביר לכם על האלטרנטיבות ולא ידחוף אך ורק לפתרון אשר הוא הכי משתלם לכיס שלו.

טיפ 2 – העדיפו רופא מומחה
כאשר אתם מחפשים טיפול של השתלת שיניים יש לתת עדיפויות להשתלת שיניים דר מומחה. כלומר הכי טוב לעשות את זה אצל מישהו שמתעסק כמעט אך ורק בהשתלות שיניים. ככה אתם יכולים לדעת שהוא מומחה בתחום ושי לו ניסיון רב. יתכן שגם רופא שיניים רגיל יכול לעשות השתלת שיניים אך עדיף לתת עדיפות למומחה לכירורגיית הפה.

טיפ 3- שימו לב לרמת ההיגיינה שלו
רופאי שיניים חייבים לשמור על רמה גבוהה של היגיינה, במיוחד שמדובר בפרוצדורה פולשנית כמו השתלת שיניים. שימו לב לנושא זה, אפילו בבדיקת הייעוץ הראשונית ביותר שימו לב שהוא משתמש בכפפות. לפני שמדברים על סוג הפתרון, אם זה השתלת שיניים או תותבות ויטליום, תמיד חייבים לשמור על הסטנדרטים המקצועיים של היגיינה וסטריליות ברפואת השיניים והפה.


למידע נוסף על תותבות ויטליום ובחירת רופאים, פנו למרכז לשיקום הפה.
 
 


תותבת ויטליום, השתלת שיניים דר