לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

השתלת שיניים בשיטת on all four - כל היתרונות


מתעניינים בהשתלת שיניים? התחלתם לקרוא קצת על האפשרויות העומדות בפניכם בתחום שיקום הפה, ואתם תוהים על קנקנה של אחת השיטות הפופולאריות ביותר כיום להשתלת שיניים, הלא היא שיטת all on four?

לפניכם מוצגים כל היתרונות של השיטה, שרצוי שתכירו.

טיפולי שיניים המבוצעים באמצעות שתלים על רקע של מחסור בשן אחת או יותר היו, עד לאחרונה, מורכבים מאוד,
והתפרסו על פני מספר רב של חודשים. שיטת on all four או חברתה all on 6 מאפשרת לבצע השתלת שיניים מהירה, שיכולה גם להסתיים ביום אחד.

מעבר לכך, אחוזי ההצלחה של השיטה קרובים ל-100, ועל כן היא נחשבת מהימנה ביותר ובטוחה. ב-15 השנים האחרונות, מאז החלו רופאי השיניים לבצע השתלות בשיטה זו, נרשמו הצלחות רבות, עובדה המאפשרת למטופלים להרגיש בטוחים לבצע השתלה בדרך זו.

לבסוף, תופעות הלוואי ותהליך ההתאוששות לאחר הניתוח הם מזעריים, ומאפשרים חזרה מהירה לשגרה.
כך למעשה, מטופלים ששיניים רבות בפיהם חסרות, יכולים לעבור טיפול בשיטה, ולצאת כעבור מספר שעות מהמרפאה עם פה מלא שיניים מבלי לסבול מתופעות לוואי חמורות.

 

all on 6


אם אתם מתביישים בשיניים התותבות או שהפה שלכם נמצא במצב קטסטרופלי ואתם מחפשים פתרון, הרשו לי להמליץ על שיטת all on four  או כמו שגם אומרים on all four.

זוהי שיטה המתבססת על 4 שתלים המוברגים אל תוך הלסת העליונה או התחתונה ואליהן מחוברות השיניים האחרות בצורת גשר. בדומה לשיטת all on four  קיימת גם שיטת all on 6, שיטה דומה אך במקום שתל המתבסס על 4 שתלים דנטליים היא מתבססת על 6 שתלים.

מלבד זה אין הבדל בין שטת on all four  לשיטת all on 6; שתיהן עושות שימוש באותה הטכנולוגיה ויש להן את אותם היתרונות.

בראש רשימת היתרונות של שיטת all on 4 אני שם את הטיפול המהיר.
אני לא מכיר שום שיטה אחרת אשר בטיפול של שעה וחצי יכולה לתת פתרון מושלם של שיקום הפה (לסת עליונה או לסת תחתונה). מכיוון שישנם אך ורק 4 שתלים הכול נעשה מהר יותר.

אך המהירות אינה רק במשך הטיפול של השתלת השיניים אלא גם בזמן הנחסך בהימנעות מניתוח הרמת סינוס. במקרים רבים בהם מבצעים השתלת שיניים מלאה יש צורך לעבות את הלסת על מנת שתהייה חזקה מספיק לקבל את השתל, פרוצדורות אלו של הרמת סינוס דורשות זמן שיקום ארוך של מספר חודשים ורק אחריו, במידה והצליח, ניתן לבצע את השתלת השיניים.

בשיטת all on four אין צורך בעיבוי הלסת מכיוון שמבצעים בה רק 4 שתלים (או 6 במקרה וזה טיפול all o 6). המהירות היא הסיבה אשר בגללה פציינטים רבים בוחרים בשיטה זו, זה חוסך תהליך ארוך של שיקום הפה ואפשר לחייך לכולם מבלי להתבייש.

אם שיטת on all four היא כל כך מהירה וטובה, אתם בטח מצפים שהיא גם היקרה ביותר. האמת ששיטה זו היא דווקא אחד הפתרונות הזולים. יש חיסכון גדול בעלויות מכיוון שנמנעים משימוש בניתוח להרמת סינוס, פרוצדורה יקרה בפני עצמה, ומכיוון שיש צורך אך ורק ב 4 שתלים דנטליים ולא שתל לכל שן.

שיטת  all on four היא שיטה מהירה ומשתלמת כלכלית, אמנם גם שיניים תותבות כמו של סבא הן פתרון מהיר ומשתלם אך האנשים היום מחפשים פתרון קבוע ואינם מעוניינים בשיניים נשלפות. שיטת all on four ושיטת all on 6 נותנות פתרון קבוע ולכן אנשים רבים מעדיפים אותן.
 
צרו קשר כבר עכשיו, ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.

all on 6, all on four, on all four