לקבלת הצעה, מלא הפרטים:

all on four dental

כל מה שצריך לדעת על השיטה החדשה להשתלת שיניים

שיטת all on 4 היא שיטה שנכנסה לתחום שיקום הפה ב-15 השנים האחרונות,
כאשר ממש לאחרונה החלו רופאי שיניים לבצע טיפולים בשיטה גם בישראל.

השיטה נועדה לתת מענה למטופלים, שאינם יכולים לעבור השתלת שיניים בשל מחסור בעצם, ושפתרונות כמו הרמת סינוסים או עיבוי עצם אינם לרוחם.

במסגרת טיפול בשיטת all on 4 dental מוחדרים לפיו של המטופל ארבעה שתלים באזור הקדמי של הלסת,
אליהם מחובר גשר מיוחד, המשמש כשיניים רגילות, טבעיות לכאורה.

לשיטה יתרונות רבים, המרכזי שביניהם, הוא המענה שהיא נותנת לכל מי שלא יכלו לבצע השתלות שיניים,
ונאלצו להתפשר על שיניים תותבות, שגם אם הן מותאמות באופן מושלם למבנה האורלי של המטופל, עם השנים הן עשויות לזוז ולנוע בתוך הפה ולגרום לאי נוחות.
מעבר לכך, שיטת אול און 4 היא זריזה ומהירה יותר מהשתלות השיניים ה"מסורתיות",
שלרוב נמשכו מספר רב של חודשים. הטיפול יכול להתבצע ביום אחד בלבד, וניתן בסופו לחייך מאוזן לאוזן מבלי להתבייש או לנסות להסתיר את השיניים.


אם החיוך שלכם התחלף בפה עם שיניים במצב ריקבון ואתם מתביישים לחייך, הגיע הזמן לעשות משהו אחת ולתמיד.
יש לפנות לרופאי שיניים המתמחים בשיקום הפה ולפתור את הבעיה.

במידה והמצב חמור, במקרים רבים יש פשוט להוציא את השן ולהחליפה בשתל דנטלי. במידה ומדובר בשיניים רבות אשר נמצאות במצב רע יש צורך בהשתלת שיניים מלאה או שימוש בשיטת all on 4.

רבים מתייחסים לשיטת all on four dental  כאל השיטה החדשה להשתלת שיניים; אמנם השיטה זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות אך למעשה היא אינה שיטה חדשה, היא קיימת בשוק כבר שנים רבות.

לשיטה זו ישנם יתרונות רבים ולכן רבים מתעניינים בשיטה זו ורופאי שיניים רבים ממליצים ללקוחותיהם
טיפול בשיטת all on 4 dental. אז מה למעשה צריך לדעת על השיטה?

הדבר הכי חשוב למרבית האנשים הוא האפשרות להיכנס לטיפול ולצאת אחרי שעה וחצי עם פה מלא שיניים לבנות, אמנם בתחילה ישנו גשר זמני אשר מוחלף לאחר כמה חודשים אך ללא שום של ספק זוהי תוצאה מרשימה, הרי מיד בגמר הטיפול ניתן להתחיל לחייך.

זהו יתרון גדול מאוד, אן צורך בטיפול מקדים של הרמת סינוס עם מרווח של חודשים בין הרמת הסינוס לבין השתלת השיניים. אבל  איך כל זה מתאפשר?

All on 4  היא שיטה להשתלת שיניים העושה שימוש בשתלים בלבד ומחברת אליהן גשר של שיניים. במלים אחרות ניתן להגיד שזהו גשר הנתמך על ידי 4 שתלים דנטליים.

השימוש ב 4 שתלים מאפשר לחסוך בזמן ולחסוך בעלויות וגם אינו מעמיס כל כך על עצם הלסת, משום כך אין צורך בטיפול מקדים של הרמת סינוס.
קיימת גם שיטה לטיפול הנקראת all on 6, זוהי אותה השיטה בדיוק אך במקום שימוש בשתלים היא עושה שימוש ב 6 שתלים.
ישנם רופאים הממליצים יותר על שיטה זו המעניקה חוזק רב יותר לגשר, במיוחד במקרה שאחד השתלים נדחה.

לאחר ביצועall on four dental  ניתן לצפות לקצת כאבים ונפיחויות, דבר אופייני לכל פרוצדורה כירורגית. הכאבים מתוארים כנסבלים אך במידת הצורך ניתן להשתמש במשככי כאבים להקלה.

כמו כן יש לעקוב באופן תקופתי אחר מצב השתלים אצל רופא שיניים מומחה לחניכיים, דבר אותו יש לעשות בכל סוג של השתלות דנטליות ולאו דווקא בשיטת all on 4 dental.

אם תבצעו את השתלת on all 4, חשוב לוודא שאתם עושים אותה אך ורק אצל רופאים מוסמכים ומומלצים בעלי ניסיון בתחום. אצלנו תוכלו למצוא מידע והמלצות של גולשים לגבי רופאי שיניים.

all on four dental, all on 4 dental, all on 4


צרו קשר כבר עכשיו, ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים, ללא כל התחייבות מצדכם.